2003-2006 arası 1.9 JTD VİP almayı düşünüyorum, tavsiye?

sonkez42

Azimli Üye
Arkadaşlar herkese merhabalar. Mevcut aracımı 2003-2006 arası (d1 kasa) VİP bej renkte olanla değiştirmek istiyorum. Çok beğeniyorum o modeli.
Benim araçta ABS-KLİMA-ELK. AYNA- PARK SENSÖRÜ vs. gibi donanımlar full. İstediğim araçta sanırım artı olarak yolcu airbag ve de ısıtmalı aynalar var diye biliyorum. Bu saydıklarımın dışında benimkinden artıları ve eksileri ne olabilir,deri döşeme tavsiye edermisinz, birde arka kısımlar yine aknı şekilde makaslı mı? konfor olarak bi değişiklik olurmu? bu konuda özellikle 1.9JTD VİP (d1) kullanan varsa önerileriniz ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese selamlar...

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Arkadaşlar herkese merhabalar. Mevcut aracımı 2003-2006 arası (d1 kasa) VİP bej renkte olanla değiştirmek istiyorum. Çok beğeniyorum o modeli.
Benim araçta ABS-KLİMA-ELK. AYNA- PARK SENSÖRÜ vs. gibi donanımlar full. İstediğim araçta sanırım artı olarak yolcu airbag ve de ısıtmalı aynalar var diye biliyorum. Bu saydıklarımın dışında benimkinden artıları ve eksileri ne olabilir,deri döşeme tavsiye edermisinz, birde arka kısımlar yine aknı şekilde makaslı mı? konfor olarak bi değişiklik olurmu? bu konuda özellikle 1.9JTD VİP (d1) kullanan varsa önerileriniz ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese selamlar...

makas aynen var.bu araçta sadece malibu modellerinde 4 tekerlek süspansiyonlu diye biliyorum ki malibunun da sanırım diesel motoru yok.

vip ile sx arasında deri döşeme,koltuk ısıtması gibi farklar var.konforda fazla fark göremezsiniz.aracı değişene kadar koltuklarınızı kaliteli deri kaplatın.tabi aracınızla ilgili başka sıkıntınız yoksa.

sonkez42

Azimli Üye
Aslında aracımla ilgili bi problemim yok aramız çok iyi anlaşıyoruz :) ama çok hoşuma gidiyor bahsettiğim model, koltuk ısıtma olayını bilmiyordum ilk defa sizden duydum o iyi oldu teşekkür ederim. birde o modeller daha bi temiz oluyor genelde, İzmir de 74000 km de bir araç var 19000 tl istiyor maşallah pırıl pırıl. Ben çok titizim o konuda temiz olsun 1000 TL fazla veririm, o araca kanım kaynadı ama bakıcaz artık nasip, ilginiz için teşekkür ederim.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Aslında aracımla ilgili bi problemim yok aramız çok iyi anlaşıyoruz :) ama çok hoşuma gidiyor bahsettiğim model, koltuk ısıtma olayını bilmiyordum ilk defa sizden duydum o iyi oldu teşekkür ederim. birde o modeller daha bi temiz oluyor genelde, İzmir de 74000 km de bir araç var 19000 tl istiyor maşallah pırıl pırıl. Ben çok titizim o konuda temiz olsun 1000 TL fazla veririm, o araca kanım kaynadı ama bakıcaz artık nasip, ilginiz için teşekkür ederim.

hayırlısı olsun...ben teşekkür ederim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
d1 vd2 lerin malibuda dahil makaslı fakat d1 premio ve malibu da bazı değişiklikler var salıncakları falan bile farklı

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
d2 ve d3 ün malibuları Türkiye'de var mı ?

sonkez42

Azimli Üye
TÜrkiyede d2 Malibu hiç görmedim, ama d1 Malibular konfor olarak biraz daha yumuşakmış, yanlız tek sorun benzinli olması :( zaten malibunun şekil itibariyle benim araçtan farkı yoko da lacivert :) toz götürmüyor, titiz birisi için sürekli elinde bez aracı dolaşması lazım :) 1.9JTD VİP bej renk istememin en büyük nedeni de rengi :) bakalım araştırıyorum kafaya koymuş gibiyim şu an :)

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
hayırlısı olsun vip doblo ayrı bişey gerçekten.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
hayırlısı olsun. inşallah bulursunuz gönlünüze göre bir vip

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
nette çok güzel vipler var

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
TÜrkiyede d2 Malibu hiç görmedim, ama d1 Malibular konfor olarak biraz daha yumuşakmış, yanlız tek sorun benzinli olması :( zaten malibunun şekil itibariyle benim araçtan farkı yoko da lacivert :) toz götürmüyor, titiz birisi için sürekli elinde bez aracı dolaşması lazım :) 1.9JTD VİP bej renk istememin en büyük nedeni de rengi :) bakalım araştırıyorum kafaya koymuş gibiyim şu an :)

abi doblolarda en çok 3 renk hoşuma gidiyor lal kırmızı , lacivert ve bej çok yakışıyor ve dikkat çekiyor

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor