2016 doblo navıgasyon yuklu degıl

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
0.5 mb 2013 navıgasyonu yuklu dolayısıyla yer bulmuyor.yardımcı olacak arkadas varmı..fıatın kendı yazılımı tomtom

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
Fiat

• Fiat 2016 Model Araçta 2013 Sürüm Tarihli Navigasyon...

Fıat
    Eylül 2016 tarihinde Fıat marka Doblo araç satın aldım. Aracın özelliklerinde dahili navigasyon vardı. Aracı kullanmaya başladıktan bir müddet sonra navigasyondaki haritada adres bilgilerinin güncel olmadığını gördüm. Navigasyonu incelediğimde sürüm tarihi 12/2013 yazılıydı. Güncelleme yapmak istedim. Güncellemenin İnternet üzerinden yapmam gerektiği söylendi. İnternet üzerinden güncelleme ise ücretliydi. Bu durumu Fıat yetkililerine ilettiğimde ise, navigasyon firması ile yapılan anlaşma gereği, yapacakları bir şey olmadığı ifade ediyorlar.
    2016 model sıfır km araç satın alıyorsunuz, ne yazık ki üzerinde fiyat ödeyerek tercih ettiğiniz navigasyon geriye dönük sürüm tarihi olan özelliği ile müşteriye sunulmaktadır.

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
servisle konuyu görüşseniz keşke

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bende tomtom sitesinden güncellemeye çalıştım cihazınızda son sürüm yüklü olduğundan güncelleme yok diyor

generalmurat55

Daimi Üye
Adı
Murat
Servısle gorustum yapcakları bıse yokmus 60mılyar verıpte bude 120 daha verıp guncelleme yapcakmsm.bakımlara gelınce garantılıde navıgasyon degılmı.10bın bakımlarınıda servıse yaptırmıcam kazanmasnlar..

kaan_akcay

Daimi Üye
Adı
Kaan AKÇAY
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Bilişim
Modeli
Araç Yılı
2018
Renk
KURŞUN GRİ
Benim araçta 2006 harita yüklüydü :) tomtom la iyi bir kavga sonucu güncel haritayı aldım.
yetkili servis o multimedya sistemi deme gafletine düştü onlarda payını "Aracın her parçası sarf dahi olsa servisin bilgisi altında olması gereklidir"