atiker sıralı sistem.

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2001
Renk
Mor
kokplot tarafından yazılan metin:
selam lar arkadaşlar herkes bişilere iyi diyor . hani şu an ihtiyacım yok ama bu iyi dediğiniz markaların özellik ve fiyatlarını biliyormusunuz arkadaşlar ve garanti süreleri ne kadar:? kardeşimin tipoya taktırmak isterim. aaç sıfır çıktığından beri tüp daha akılmadı hiç. belki uygun fiyatlı olanları vardır 1.4 sx i.e tipoya taktırabilirim yada başka larıda buradan öğrenir. biliyorsunuz üye olmayan sadece okuyup gidiyor. ;)
1.4e sıralı olmaz.
Emilatörlü ne takarsan tak karbüratörlü gibi kara kuru sistem çalışacak nasılsa

kokplot

Onursal Üye
undabah tarafından yazılan metin:
kokplot tarafından yazılan metin:
selam lar arkadaşlar herkes bişilere iyi diyor . hani şu an ihtiyacım yok ama bu iyi dediğiniz markaların özellik ve fiyatlarını biliyormusunuz arkadaşlar ve garanti süreleri ne kadar:? kardeşimin tipoya taktırmak isterim. aaç sıfır çıktığından beri tüp daha akılmadı hiç. belki uygun fiyatlı olanları vardır 1.4 sx i.e tipoya taktırabilirim yada başka larıda buradan öğrenir. biliyorsunuz üye olmayan sadece okuyup gidiyor. ;)
1.4e sıralı olmaz.
Emilatörlü ne takarsan tak karbüratörlü gibi kara kuru sistem çalışacak nasılsa

bakalım bir sordurayım da hem fiya hemde ne tarz takılıyor öğrenelim.

melih43

Azimli Üye
arkadaşlar bende aracıma zavoli marka sıralı sistem LPG kit taktırdım. 1350 TL peşin olarak yapotırdım izmirde zavoli türkiye distüribütorü polaris LPG firmasına ve çok memnunum. Yılbaşında 260 TL gaz ile 1450 KM yol yaptım ve çekiş, randıman vb sorunlar hiç yaşamadım. Ayrıca yaptığım araçtırmalarda atiker marka sıralı lpg kitinin doblolarla uyumsuz olduğunu okudum bir çok yerde. Doblo için en iyi kitler BRC ve Zavoli'dir. Hatta fiat bildiğim kadarıyla fabrika çıkışlı olarak BRC marka kullanıyor.

Polaris LPG o kadar ustaki işinde; LPG'yi ruhsata işletmek için vizeye gittiğimde oradaki kontrolörler aracın fabrika çıkışlı lpg olduğpunu düşündüler :D tüm parça montajlarını fabrikasyon yerlerine monte etmişler..

geremy

Onursal Kurucu
benzinin 4 lirayı bulması ve daha yükselecek olması nedeni ile bende lpg işini epey düşündüm.konyadayım ve atikerin memleketindeyim.
atiker düşünüyorum 990 tl 10 taksit garantili.bmw-mercedes-vw-audi gibi bir çok lüks araca takıyorlar.diğer italyanlarla 400-500 tl gibi bir fark hakikatten değermi değmezmi bilemiyorum ama neredeyse 6 aylık kadar yakıt param eder bu 500 tl.

Dark Knight

Fenomen Üye
geremy tarafından yazılan metin:
benzinin 4 lirayı bulması ve daha yükselecek olması nedeni ile bende lpg işini epey düşündüm.konyadayım ve atikerin memleketindeyim.
atiker düşünüyorum 990 tl 10 taksit garantili.bmw-mercedes-vw-audi gibi bir çok lüks araca takıyorlar.diğer italyanlarla 400-500 tl gibi bir fark hakikatten değermi değmezmi bilemiyorum ama neredeyse 6 aylık kadar yakıt param eder bu 500 tl.

italyan tercih edin derdim ama Konya'da olmanız sizin için çok büyük avantaj. Ben istanbulda Zavoli kullanıyordum ama servislerdeki işçilik ve hizmet İzmir Polaris gibi değil. O yüzden Atiker sizin için iyi bir seçim olacaktır.

geremy

Onursal Kurucu
ben biraz araştırma yaptım kalite bakımından çok büyük farklılıklar yok herkesin birleştiği tek nokta kit takan yerin ustalığı ve işçiliği.

Dark Knight

Fenomen Üye
ben biraz araştırma yaptım kalite bakımından çok büyük farklılıklar yok herkesin birleştiği tek nokta kit takan yerin ustalığı ve işçiliği.

Hangi marka olursa olsun, merkezdeki hizmet, işçilik ve müşteri memnuniyetine verilen önem çok farkediyor. Nasıl Zavoli İzmir Polaris ile istanbul servisleri arasında fark varsa, Atiker Konya ile diğerleri arasında da fark vardır. Ben de Konya'da olsam ben de Atiker tercih ederdim.

yildiz mavisi

Daimi Üye
benim aracım brc yidi ama sistem eski sistemdi daha yeni değiştirdim artık atiker kullanıyorum yeni sistem ve şu anda bana bir zararını görmedim

seyhan31

Yeni Üye
iyi akşamlar bende 1.6 doblo benzinli var tüp taktırdık atiker araç bence çok yakıyor 1.6motor 105 beygir malibu modeli fazla yakıyor bence tüpte

S@MeT38

Saygın Üye
BRC ye bi ara kampanya yaptılar 1300 tl gibi takıyorlardı bu fiyata bulabilirsen bence hiç düşünme BRC taktır.kaliteden ve yakıttan amörti eder.ben anlamadım gitti bütün lpg firmaları pastadan dilim almak için fiyatlarını ciddi oranda düşürüyorlar ama atiker gibi yerli bir firma neden sürümünü çogaltarak hem vatandaşın cebini hem kendi cebini doldurmuyor anlamış degilim kaç yıldır fiyatı aynı

geremy

Onursal Kurucu
atiker iyi tutuldu piyasada daha indirim yapmasına gerek yok herhalde.
yanlız şu gerçekki senelerdir sıralı sistem fiyatları hiç inmedi.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
İstanbulda ikamet eden arkadaşlar ŞNT tuning Atiker bayisidir ...Fiyatlar sıtandarttır ama montaj itinalı yapılır......Benim arkadaşlarım oldukları için her konuda daha sağlıklı ve itinalı yaptırırız................

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Aynen bayağı farkediyor lpg de sıralı sistemdede 0 a yakın performans kaybı oluyor hatta bazı araçlarda bilakis + performans oluyor............

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Ama hondalarda bir türlü randıman vermiyor ...özellikle hrv ve crv de

S@MeT38

Saygın Üye
atiker iyi tutuldu piyasada daha indirim yapmasına gerek yok herhalde.
yanlız şu gerçekki senelerdir sıralı sistem fiyatları hiç inmedi.
bir çok marka fiyatlarını daha cazip hale getirdi ama atiker bunu daha önceden yaptıgı için fiyat indirme gereksimini duymuyor demekki adamlara kazandıgı para yetiyor

geremy

Onursal Kurucu
bakiergul tarafından yazılan metin:
Aynen bayağı farkediyor lpg de sıralı sistemdede 0 a yakın performans kaybı oluyor hatta bazı araçlarda bilakis + performans oluyor............

fiatın 1.4 fire motorlarında herhangi bir uyumsuzluk duymadım.ekonomik olduğu söyleniyor.
biraz performans düşebilir belkide düşmez çokda önemli değil.yolda bırakacak hali yok ya.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI

fiatın 1.4 fire motorlarında herhangi bir uyumsuzluk duymadım.ekonomik olduğu söyleniyor.
biraz performans düşebilir belkide düşmez çokda önemli değil.yolda bırakacak hali yok ya.

Bende duymadım......senin için yarın sorabilirim arkadaşlarıma.....

S@MeT38

Saygın Üye
Ama hondalarda bir türlü randıman vermiyor ...özellikle hrv ve crv de
abi genel olarak japon arabalar lpyi sever en az sorun onlarda olur normalde oldugu gibi.hrv crv dersen onların segmenti biraz daha farklı bence bu araçlar dizel olması gerekirdi.bunlara görede sorunu çok daha aza indirecek biraz daha pahallı lpg kitleri var