BLUETOOTH MÜZİK DİNLEME

dgkn

Azimli Üye
Adı
doğukan
beyler bu sorunu bi türlü çözemedim yardım edebilecek yokmu triplere girdim resmen araç 2015 d4 safeline teypten bluetooth baglantısı yapıyorum baglanıyor araçtan telefon görüşmesi yapıyorum sıkıntı yok ancak bluetooth ile müzik dinliyemiyorum yanı telefondan müzik açıp araç hoparlörlerine vermiyor media tuşuna falan basıyorum mevcut media yok diyor telefonum htc bi yardım edin

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
Başka telefondan denediniz mi

dgkn

Azimli Üye
Adı
doğukan
evet AVEA İNTOUCH 3 LARGE dan denedim o da olmadı

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
Yani ben hiç kullanmadım bizim araçta yok sadece aklıma geldi belki denememissinizdir diye

dgkn

Azimli Üye
Adı
doğukan
bluetooth üzerinden müzik dinlemesini yapabilen arkadaşlar varmış sanırım yardımcı olurlarsa sevinirim

emincskn35

Azimli Üye
Adı
Emin Coşkun
Modeli
Renk
Beyaz
@dgkn kardeşim ben telefondan bluetooth bağlantısı yapıp media tuşuna bastıktan sonra çıkan seçeneklerden (usb bluetooth aux) hangisi lazımsa onu seçip müziği acınca telefondan çalıyor.Seninkininde çalması lazım.Çalmıyor ise servise bi baktır derim yazılımsal sorun olabilir media sisteminde.

dgkn

Azimli Üye
Adı
doğukan
@emincskn35 telefondan bluetooth baglantısını yapıyom telefon görüşmesi yapıyorum ancak dedigin şekilde media tuşuna basınca usb aux bluetooth bu seçenekler gelmiyor dolayısıyla çalmıyor yazılımsal sorun derken servisemi götürmelimiyim yoksa telefonla arayıp halledebilirmiyim ayrıca teyp normal olandan bu fark edermi yani premionun dokunmatik olandan degil

emincskn35

Azimli Üye
Adı
Emin Coşkun
Modeli
Renk
Beyaz
Bende ki teyip dokunmatik normal olanı kullanmadığım için onda nasıl oluyor bilmiyorum açıkcası bi fikrim yok da sen bi KULLANMA KILAVUZUna bak istersen teyibin ordan bulursun belki.. @dgkn

ozan3438

Yeni Üye
Adı
ozan
media tuşuna ikinci kez bastığınızda telefonun bluetooth kulaklığı moduna geçiyor teyp.Bizde problemsiz çalışıyor

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@Gemlikforum başkanım buraya dikkat et emin Başkanımız yardımcı olur

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
@yunus0635 saol baskanim arkadas yardimci oldu

ATB

Yeni Üye
Adı
BÜYÜKER
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
Selamlar;
2016 safeline için bluetooth üzerinden müzik dinlemeye çalışıyorum. Yapamadım. Sizler çözebildiniz mi acaba?

ATB

Yeni Üye
Adı
BÜYÜKER
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
@ATB
Selamlar;
Olabilirligi hakkinda fikriniz var midir???

senged

Aktif Üye
Adı
celal
Modeli
Renk
Beyaz
Media ya bastıktan sonra kaynak sekmesine dokunun oradan açılan ekranda blutooth u seçin. Benim araçta da bazen telefon görüşmesinden sonra müzik çalmıyor ya da telefondan oynat tuşuna basın diyor.

ATB

Yeni Üye
Adı
BÜYÜKER
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
@senged
Media düğmesine basınca media yok diyor. Başka bir seçenek çıkmıyor. Sanırım safeline da bu özellik yok.

senged

Aktif Üye
Adı
celal
Modeli
Renk
Beyaz
@ATB
Telefonu araca tanıttığınızdan emin misiniz? Ya da telefon araca uyumlu mu baktınız mı?

ATB

Yeni Üye
Adı
BÜYÜKER
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
@senged
Telefon lg2. Telefonu tanitip telefon gorusmesi yapiyorum. Ama muzik dinleyemiyorum.

musaademey

Yeni Üye
Adı
musa
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
2015 d4 safeline iphone 5s kullanıyorum daha önceleri telefondan müzik dinleyebiliyordum fakat ne olduysa artık dinleyemiyorum bir bilen yardımcı olabilirse sevinirim.