D3- Doblo aux girişi ..

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
Bu islerden fazla anlamam da bu kablo teybe diyer ucu nere takiliyor.yada uygulanmis hali yok merak eettim

muratculuk

Azimli Üye
Bu islerden fazla anlamam da bu kablo teybe diyer ucu nere takiliyor.yada uygulanmis hali yok merak eettim

bir ucu teyp'in arka soketine takılıyor diger ucu jack ise kulaklık girişi olan tüm aparatlara telefon olur ,tablet olur lattop,mp3 player vs.

ve direksiyondan kumanda edebiliyorsunuz orjinalligi bozulmaz aracının kablo kesme işlemi vs, yapılmıyor.

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
Anladim murat peki ses kalitesinde bir artis oluyor mu? yoksa ayni ses kalitesindemi dinliyoruz.

muratculuk

Azimli Üye
Anladim murat peki ses kalitesinde bir artis oluyor mu? yoksa ayni ses kalitesindemi dinliyoruz.

ses kalitesin'de artış olmaz düşüş'de olmaz fakat şöyle şimdi telefonunuz akıllı telefon ise jack taktıgınız'da youtube'den dinlerseniz müzik youtube kalitesinde dinlemiş olursunuz, fizy programı icinde aynı şekilde telefonun mp3 playerindan dinlerseniz aynı kalitesi hoparlörlere vermiş olursunuz.

geremy

Onursal Kurucu
konu yerine taşınmıştır.
--------------------------------------------------------------------------------

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
peki bişey sorucam, diyelim kablonun ucuna telefon yada mp3 player ı taktık, teyp direk mi aux a geçiyor yoksa bi tuşa basmak gereklimi? Bazı forumlarda aux yapılan teybin cd çaları iptal oluyormuş ondan sorayım dedim

muratculuk

Azimli Üye
peki bişey sorucam, diyelim kablonun ucuna telefon yada mp3 player ı taktık, teyp direk mi aux a geçiyor yoksa bi tuşa basmak gereklimi? Bazı forumlarda aux yapılan teybin cd çaları iptal oluyormuş ondan sorayım dedim

istedigin mp3 çalar yada telefonu vs. bağlarsan direk algılar . cıkardıgın vakit cd'ye yada radyo'ya gecer.

video'su
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1QRbxzxFcNg[/youtube]

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
güzel açıklayıcı video

ncpfzlkz61

Daimi Üye

istedigin mp3 çalar yada telefonu vs. bağlarsan direk algılar . cıkardıgın vakit cd'ye yada radyo'ya gecer.

video'su

peki ürün çok iyi bi ürüne benziyor ben ve çoğu arkadaş istanbuldayız ve ürünü aldık diyelim, montaj nasıl yapıcaz?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
çok güzel bir ürün olmuşda. usb eklenemez mi bu jaka.hem usb girişi hem jak girişi olmuş olur ve bir taşla 2 kuş daha iyi olur yaplabilirse.

ne dersiniz.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Bence cok iyi olur

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
usb eklenemez abi usb çalışmak için 5v a ihtiyaç duyuyor, jackda elektrik olmaz sadece veri iletir. Ama çakmaklık girişinden bi adaptörle 5 v elektrik elde edilip dişi usb bulunursa ona bağlanıp veri ucuda jack çıkışına bağlanırsa olması muhtemel ama olmayabilirde. Müzik değiştirme işlemi falan nasıl olur bilemem çünkü usb üstünde doğal olarak tuş bulunmuyor :)

muratculuk

Azimli Üye

video'su

peki ürün çok iyi bi ürüne benziyor ben ve çoğu arkadaş istanbuldayız ve ürünü aldık diyelim, montaj nasıl yapıcaz?

montaj konusunda yardımcı olacam.

muratculuk

Azimli Üye
usb eklenemez abi usb çalışmak için 5v a ihtiyaç duyuyor, jackda elektrik olmaz sadece veri iletir. Ama çakmaklık girişinden bi adaptörle 5 v elektrik elde edilip dişi usb bulunursa ona bağlanıp veri ucuda jack çıkışına bağlanırsa olması muhtemel ama olmayabilirde. Müzik değiştirme işlemi falan nasıl olur bilemem çünkü usb üstünde doğal olarak tuş bulunmuyor :)

usb okuyan mp3 player okuyucu ile olur diye düşünüyorum..

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

usb okuyan mp3 player okuyucu ile olur diye düşünüyorum..
tabi bu şekilde olur

Armageddon84

Yeni Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
B RH -
Modeli
Araç Yılı
2010
Arkadaslar d3 doblo teybime aux kablosu bağladım mediadan aux'u açtım ses alamadım ayari falan var rica etsem bi yardım etseniz

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli