Doblo D3 2011 Surgulu Kapi Kilidi

Erdots

Yeni Üye
Adı
Erdinç SÖNMEZ
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Muhasebe
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
Merhaba
Bizde artik doblo ailesine katilmis olduk ve aracimdan cok memnunum :)
Sikintima gelince arka surguler icerden acilmiyor menu ekraninda cocuk kilidi kismi yok. Forumlarda kapiyi acinca arkada beyaz anahtarin giricegi sekilde yer var dondurun demisler ama yokkk baktim oyle biseyde yok yani bana resimlo sekilde gosterebilicek biri cikarsa çokkkk sevinirim sinir olmaya başladim bu sebepden servise goturucem artik cevaplarinizi bekliyorum. Teşekürler

Gun

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Serbest
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2014
Renk
Bordo
kapıyı açınca kapının üzerinde fakat arka tarafında arka tarafa geç kapıya bakınca göreceksin benim aracım 2014 preio black benim aracımda böyle

Erdots

Yeni Üye
Adı
Erdinç SÖNMEZ
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Muhasebe
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
Evet daha dikkatli bakinca gordum ve cevirdim ama malesef yine icerden acmadi yani cocuk kilidi ile alakasi yokmuş ne gibi sebeplerden kapi acilmaya bilir icerden

DB 662

Azimli Üye
Adı
MEHMET Ali ÇAM
Kapı içindeki tel mekanizması zamanla bozuluyor yeni tel alman gerekli bende aynısı olmuştu teli değiştirdim düzeldi tel 90₺ işçilik 30₺

Erdots

Yeni Üye
Adı
Erdinç SÖNMEZ
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Muhasebe
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
Evet kaportacilara sordum ama tanesi 270 + iscilik diyor cokkk pahali bursadansiniz sanirim siz nerde yaptirdiniz ve nezaman

DB 662

Azimli Üye
Adı
MEHMET Ali ÇAM
8 ay önce yaptırdım teli kendim aldım parçacıdan 90₺ ahtapot tel deniliyor kilitçiye işçilik parası verdim 30₺ bursa Osmangazi de kaportacı değilde kilitçiye gitmen gerekiyor

Silverjack

Yeni Üye
Adı
Orçun
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
@DB 662
Merhaba DB 662, benim de sorunum buna benzer.
Sol arka kapı ne içerden ne de dışardan açılmıyor. Kaportacının verdiği rakam 250+işçilik şeklinde.
Siz hangi kilitçiye yaptırmıştınız ve teli nereden almıştınız? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Saygılar.

Erdots

Yeni Üye
Adı
Erdinç SÖNMEZ
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Muhasebe
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
Beyaz
Kusura bakmayın geç gördüm bayadır giremedim siteye
Bursada beşyol da kilitçi ali diye bi kilitçi var bursada ünlü biyer orda iki kapıyıda yaptırdım 50 tl aldı.
Sanayide teller degişicek dediler 750 tl para istediler

Zafer61

Yeni Üye
Adı
Zafer mert
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2010
Selamlar benim sol arka kapı teli arızalanması 110 lira dediler fiyat makulmu acaba