doblo için branda

bunyas288

Daimi Üye
geremy tarafından yazılan metin:

Geremy usta güle güle kullan gayet güzel ve korunaklı*tup* aslında Antalyanın sıcağında vede benim araç renginden dolayı buna benzer bir branda bana lazım lakin ben de sık sık çıkarıyorum aracı bunun içinde pratik olması şart benim brodwayın vardı onu bir deneyeceğim*hmm*tavan ve cam bölümlerini kapatırsa işimi görür hem takıp çıkarması pratik olur.

geremy

Onursal Kurucu
arka taraf silecek den aşağısı açıkda kalır
yan kısımlarda ön kapıdan itibaren arkaya doğru açıkda kalır ben 2 yıl şahinin brandasını dobloya örttüm.
yine tavan ve ön kaput ayrıca aracın içi kesinlikle güneş görmez eminim çünkü dediğim gibi kullandım daha önce

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
bende şuan eski kartalımın brandasını kulanıyotum kıs mi yerleri acık.. mini etek gibi :D laf atan olmaz.umarım kangoo cddy

geremy

Onursal Kurucu
valla görüntü çirkin olsada amacına yaklaştığı için bende çok kullandım.

hasan3203

Yeni Üye
merhaba ben doğuda görevli as.per.im burada bu tip araçların önüne böcek ve sinekten koruması için,tamponun altından ;kaputun içine doğru bildiğiniz evlerin pencerelerine takılan sineklik geçiriyorlar.böylelikle uzun yolda ne radyötere ne motor ve havalandırma bölmesinde böcek lekesi olmuyor, ayrıca maliyetide ucuz 5-10 tl gibi heryıl yenisini rahatlıkla uygulayabiliyorsun. eger düşünürseniz siyah renk sinekliği tavsiye ederim aracın ön görüntüsünü etkilemez

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
hasan3203 tarafından yazılan metin:
merhaba ben doğuda görevli as.per.im burada bu tip araçların önüne böcek ve sinekten koruması için,tamponun altından ;kaputun içine doğru bildiğiniz evlerin pencerelerine takılan sineklik geçiriyorlar.böylelikle uzun yolda ne radyötere ne motor ve havalandırma bölmesinde böcek lekesi olmuyor, ayrıca maliyetide ucuz 5-10 tl gibi heryıl yenisini rahatlıkla uygulayabiliyorsun. eger düşünürseniz siyah renk sinekliği tavsiye ederim aracın ön görüntüsünü etkilemez

Bilgilendirme icin tesekkur ederz kardesim....

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hasan3203 tarafından yazılan metin:

bilgi için teşekkürler