Doblonun viraj alması size göre de zayıfmı ?

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
o farkı her türlü atar. :)

aLbay86

Azimli Üye
Virajlara biraz daha yavaş girin ve ani hareketlerden kaçının yoksa benim gibi o sulama çalışmalarından dolayı bir drifter edasıyla yan yan alırsınız virajları, hele de boşken..! Araçlarımız ticari statüde olduğu için biraz hafif kalıyor yük taşıma düşünülerek tasarlandığı için birazda yüksek e arkalarda da yay yerine makas olduğunu düşünürsek çok sert virajlarda lastikler yolu tutsa bile zıplamaması kaçınılmaz. Bunlar benim düşüncelerim yanlışım olabilir ama dikkat etmenizi tavsiye ederim çünkü binek bir araç kullanmıyoruz. :) He yok ben yanlamayı seviyorum diyorsanız o başka :)

aynen ortak doblolar yüklü iken o kadar rahat ve güzel oluyor ki sürmesi araba oturuyor yere sanki ve daha rahat gidiyoo... ben 200-250 kg yükle çok güzel oluyor taksi gibi.. ama kalkışı ağır oluyor bu sefer.. yinede doblodan vazgeçmem... bir daha araba değiştirecek olursam yine doblo alacam...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
işte o olayı sakın araba boşken denemeye kalkma kardeşim. :) mazallah sadece kalkmakla kalmaz o sol taraf birden havalanıverir. :) aman allah korusun.
*tup**tup**tup*ondan sonra uçan doblo oluruz Allah göstermesin.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
işte o olayı sakın araba boşken denemeye kalkma kardeşim. :) mazallah sadece kalkmakla kalmaz o sol taraf birden havalanıverir. :) aman allah korusun.

allah korusun abi. ama tabi olay yine bizim ayağımızın ayarında bitiyo. yani akılsız başın cezasını ayaklar çeker ama kontrolsüz ayaklarında cezasını baş çeker. :):)

mehmet zahit

Onursal Üye

allah korusun abi. ama tabi olay yine bizim ayağımızın ayarında bitiyo. yani akılsız başın cezasını ayaklar çeker ama kontrolsüz ayaklarında cezasını baş çeker. :):)

:) Allah korusun.arabayı sürerken aklınıda kullanarak sürmelisin.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

:) Allah korusun.arabayı sürerken aklınıda kullanarak sürmelisin.
evet Allah hepimizi aklımızı ve vicdanımızı kullanmaktan mahrum bırakmasın.yoksa bir anlık hata yüzünden nice hayatlar kararabiliyor.

anlatsana

Azimli Üye
Doblonun arka boşsa daha çok savuruyor ne yapalım arkaya kum çuvalından ağırlıkmı yaptırsak yoksa arkadaşlar lastik havalarını kaç kullanıyorsunuz ben önler 32 arkalar 34 şeklinde ayarlıyorum