HOŞ VE HEYECAN VERİCİ

AHMETOGUZEFE

Daimi Üye
2 gün önce yaşadığım ve durumdan baya gurur duyduğum kendi açımdan olayı paylaşmak istedim benim araç 1.3 d2 safeline kapıştığım araba ise d3 kasa 90 hp premio şehirlerarası yolda yaklaşık 90 km kıyasıya kapıştık darende den malatya ya kadar farkındayım yaptığımız hoş değildi ama yol durumu genelde müsaitti inişler çıkışlar vardı tabi bu kıyasıya yarışta galip geldim premio kardeşime üstünlük vermedim sürekli önündeydim hiç beni geçemedi arabamla gurur duydum

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hız tehlikelidir ama arada olur böyle şeyler

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Basamamıştır şoför var şoför var :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Basamamıştır şoför var şoför var :)

yeni doblo kalkışta biraz hantal kalsada daha sonra alır yarışı d1 ve d2 ile düzde maksimum 160 görüyordum d3 ile 173 km gördüm

AHMETOGUZEFE

Daimi Üye
tabiki arkadaşlar şoförlük çok önemli herşey ona bakar benim aracım düzde 180 e oturuyor zaten kapışmadada yaklaşık 7 8 km tam düzlük vardır premio ile aynı hızda gittik ama çok doğru d2 kasaların yüzde 80 i max 160 yapıyor asla premio'yu kötülemiyorum harika bi araç ama d2 1.3 leri motor verileri bakımından çok aşırı fark yok d2 1.3 lerden 75 e 90 beygir birde tork farkı da bende 190 premioda 200 ama inş kısmet olursa safeline'dan sonra d3 kasaya geçmeyi düşünüyorum

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
d3 dağa ağır olduğu için veriler yakın

cakabeg

Azimli Üye
Arkadaşlar az mantıklı olun . İsteyen kapışsın isteyen 200ü görsün. Ama gidip millete zarar vermeyin. Boş muhabbet zaten yok ben d3ü geçtüm yok ben d2 yendim.
sonra gidip ya birine ya bi direğe patlatıyosunuz ya ananız ağlıyo ya birinin anasını ağlatıyosunuz.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Arkadaşlar az mantıklı olun . İsteyen kapışsın isteyen 200ü görsün. Ama gidip millete zarar vermeyin. Boş muhabbet zaten yok ben d3ü geçtüm yok ben d2 yendim.
sonra gidip ya birine ya bi direğe patlatıyosunuz ya ananız ağlıyo ya birinin anasını ağlatıyosunuz.

doğru hız tehlikedir hem karşımızdaki ni hem kendimizin can güvenliği için

Samed38

Saygın Üye
Kontrollu hız yapmak lazım gidipte 50 km/h hız sınırı olan yerde 120 130 yapmak çok saçma daha doğrusu salakça olur. Otobanda veya uygun bi yolda yapmak lazım.Cezalarda artık şehir içi hız yapmayı engelliyor.85 km/h ile 350 küsür ceza yediğimi bilirim ondan sonra zaten yavaş yavaş gitmek zorunda kalıyosun :) :) Otobanda 200 e yaklaşmışlığımız var Şükürler olsun bir şey olmadı.

cakabeg

Azimli Üye
Bence evli çoluk çocuk sahibi olsanız böyle düşünmezsiniz. İnsan tek olunca gençlikte hiç umursamıyor. Belirli bi zaman sonra anlıyor. Tabiki önce aile kurmak lazım veya birine bağlı olmak lazım o zaman biraz daha tedbirli oluyosun. Dediğiniz ceza olayı bence çok mantıklı bende bayağı bi yavaş gidiyorum yapıcak bişey yok cezalar ağır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
basılacak yol var basılmayacak yol var

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
d3 le çok fazla inatlaşma.1.6 105 hp çıkarsa rüzgarından nezle olursun.

AHMETOGUZEFE

Daimi Üye

d3 ün 1.3 ünü aldım 1.6 sıda çıkarsa karşıma haddimize göre savaşırız olur olmaz ama mücadeledir önemli olan

AHMETOGUZEFE

Daimi Üye

d3 ün 1.3 ünü aldım 1.6 sıda çıkarsa karşıma haddimize göre savaşırız olur olmaz ama mücadeledir önemli olan

:D:D:D severim mücadeleci adamı! :D:D:D

usta doblocu olmak zaten mücadeledir bakma bu inattan dolayı tapee ile mi kapışmadım berlingo ile mi kapışmadım ki bunlarda 1.6 genede kaybettim ama mücadelemi verdim :D

Samed38

Saygın Üye

:D:D:D severim mücadeleci adamı! :D:D:D

usta doblocu olmak zaten mücadeledir bakma bu inattan dolayı tapee ile mi kapışmadım berlingo ile mi kapışmadım ki bunlarda 1.6 genede kaybettim ama mücadelemi verdim :D
1.9 olsaydı kesin alırdınız :D

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
maaşşallah:)

AHMETOGUZEFE

Daimi Üye
benim doblocu kardeşlerim hepinizi seviyorum hepiniz değerlisiniz ama bizim araçlarımız gerçekten tapee ve berlingodan daha kullanışlı daha iyi hem de ekonomik inanın en düşük performanslı araçlarımız 1.3 olanlar ama ona rağmen herkes bu kadar seri ve hızlı olmalarına hayret ediyor bizzat yaşadım bakın yemin ederim ki tapee ile kapışmam da ki o araba 1.6 110 beygir 55 km yarıştık inişli çıkışlı yolun sonunda 5 km tam düzlük vardı ben bu düzlüğe kadar tapee nin önündeydim hem rampalarda ondan daha iyiydim hemde inişleri iyi ayarladım ama işte üstünlüğüm tam o düzlüğe kadar sürdü ben bastım oda bastı bende max 180 yaptı onda max 200 ü bulunca ister istemez önüme geçti böyle kaybettim ki artık siz düşünün elimde d3 ün 1.6 sı olsa tapee de 1.6 zaten esas o zaman adaletli olurdu ki tapee'yi perişan ederdim herkese saygılar

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
dün ben 11 km boyunca rampada caddy'e toz yutturdum.gideceğim yere varmasam bi 11 km daha yuttururdum.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abii senden beklenir