İZMİRLİ DOBLO TEAM AİLESİNİN DİKKATİNE...

Demir hüseyin

Aktif Üye
Adı
Demir
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
Arkadaşlar kusura bakmayın ama bu doblo team hiç bir sosyal projeye katılmıyo. Anca başı sıkışan yazıyo. Bütün honda team , getz team , astra team ve yeni çeri motosiklet kulübü hepsi şehidimizin evine gidip onlara moralman destek. Vermişler. Benim için önemli bu ve bunun gibi olaylar. Grubumuzun adı var kendisi yok. Kusura bakmayın içimde tutamadım. Hepinizi seviyorum. İyi günler.

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
izmirli peryodik olarak her cuma buluşuyo
ve ayrıca en son izmir şehidimizin evine taziyedelerdi siz aktifmisiniz bu buluşmalara hiçmi katılmadınız
biz ankara olarak izmir ekibimize imreniyoruz

Ferdi Güvenç

Onursal İzmir Yöneticisi
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Adı
Ferdi GÜVENÇ
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
mobilya dekorasyon
Araç Yılı
2018
Renk
Kurşun gri
Öncelikle iyi akşamlar @Demir hüseyin sanırım grubumuzu sosyal medyadan takip etmiyorsun
Bu ithamda bulunmadan önce keşke bana yazmayı deneseydin ben sana gerekli açıklamayı yapardım
Biz gerekli çalışmayı yaptıkça grubumuzla şehit ailelerine ziyarete gidiyoruz zaten ve bunu tüm sosyal medya sayfalarımızda paylaşıyoruz
Kaldıki TEAM DOBLO grubumuz diğer gruplara göre değerlerine en çok sahip çıkan gruplar arasında başı çeker.
Taktir edersinki şehit evlerinin ilk 7 günü çok yoğun olur o yüzden biz daha sakin ilerleyen günlerde ziyaret ediyoruz ki yüz yüze gelme şansımız olsun
Ve kendilerini dinleyelim acımızı paylaşalım
Yoksa konvoy yapıp kapısının önüne bile gelemeden geri dönüp gösteriş yapmak doğru değil
Daha dün gaziemirde şehit evinin oradaydım ve polis tüm yolları kapatmış giriş yasak o yüzden ilerleyen günlerde ortalık sakinleştiği zaman ziyaretimiz diğer şehitlerimizin evine olduğu gibi tüm şehitlerimizin evine olacak
Herşey kontrolümüzde ve takipteyiz
Sizden ricam dinlemeden anlamadan serzenişte bulunmayın..

zugabere67

Azimli Üye
Adı
halil
Kan Grubu
0 +
Araç Yılı
2012
Ben izmir bayraklı ilçe temsilcisiyim demir hüseyin ben işim gereği sürekli seyahat halinde olmama rağmen birçok buluşmaya katılıyorum fakat ne seni tanıyorum nede bulusmalarda gördüğümü hatirlıyorum bizleri tanımadan ve takip etmeden nasıl böyle ithamda bulunduğunu anlamış değilim gerek ferdi güvenç gerekse ben elimizden geleni yapıyoruz ama siz bunları takip etmiyorsanız bu tamamen sizden kaynaklanan bir durumdur iyi akşamlar dilerim

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

Demir hüseyin

Aktif Üye
Adı
Demir
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2011
İyi akşamlar. Benim facem yok o yüzden takip edemiyorum sizi. Burdanda elimden geldiğince her konunuza girip okuyorum bilgileniyorum. Ya bu siteye yoğunlaşılmıyo ya da ben farkedemiyorum. Birbrmzi tanımıyoruz evet cuma günleri yapılıodu bi ara buluşmalar ama iş yoğnlğmdan katılamadım aranıza. İnş. Herkesin müsait oldğu birgün toplanıp konşuruz. Zerzenişimi yanlış algılamayın bu tarz konularda bizimde olmamız gerektğni dşündüm. İyi akşamlar.

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@Demir hüseyin
facebookun yoksa özelden iletişim bilgilerini ferdi başkanımıza yolla yardımcı olur
iyi geceler

Ferdi Güvenç

Onursal İzmir Yöneticisi
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Adı
Ferdi GÜVENÇ
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
mobilya dekorasyon
Araç Yılı