Merhaba Doblo Team Ailesi !

Cemocan

Azimli Üye
Adı
Cenal
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2001
Oncelikle merhaba doblo team ailesi.öncelikle konu yanlis yerdeyse admin kardeslerim kusura bakmasin..herkese sevgiler selamlar..kisa zamanda aranıza bende katılacağım insallah..fakat sizlere aklima takilan bi kac soru sormak istiyorum..

Hem aile arabasi olarak hemde haftada 3-4 kez olmak üzere 350kg agirliginda yük atıp kullanabilecegim yani ticari olarakta. bir doblo almak istiyorum ve 1.9 almakta karar kıldım fakat 1.9 un hangisini almaliyim 1.9 jtd mjet vip cargo bunlar bile kendi arasinda farkli dallara ayriliyor..??

Yakit bakim vergi ozellikle klima abs gibi guvenligi goz önünde bulundurursak ne onerirsiniz.??
Ayrica istedigim zamanda kolay satabilecegim...kisacasi tavsiyeniz ne olur ve en cok tutulani hangisidir..simdiden tesekkurler

Salih19

Çorum Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Adı
Salih KILIÇARSLAN
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Araç Yılı
2011
Renk
çölgrisi
Doblo'ların En full Olanı PREMİO dur Onun için Benim tavsiyem PREMİO

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
Eğer ki özen gösteren biri deiniğilseniz , sigara kullanıyorsanız VIP almayın derim , safeline/premio bakabilirsiniz 1.3 1.9 size kalmış nasıl kullanacağınıza göre motor hacmini siz belirleyeceksiniz. En çok tutulanı Premio 1.3 Mjettir D2 kasada , Tabi 1.9 Mjet(JTD) sınıfıda tutulmaktadır. Hoş Geldiniz.

emrecebi

Azimli Üye
Adı
Emre Çebi
Kan Grubu
0 +
Meslek
Sıhhı Tesisat
Modeli
Araç Yılı
2017
Renk
Kurşun Gri
bende bir aksilik olmaz ise 1,6 premio plus alacağım...

Cemocan

Azimli Üye
Adı
Cenal
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2001
@Salih19
Hocam 1.9 premio varmidir?? Daha dogrusu ben birkac fazla verip otomobil geceninden almak istiyorum

Cemocan

Azimli Üye
Adı
Cenal
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2001
@DobLoPremio
Hocam cok tesekkur ediyorum hosbulduk..1.9 almayi dusunuyorum ve en dolusu premio demis bi arkadasimiz az once..ozen gosteren birisiyim ve cok titizim..1.9 jtd mi almaliyim mjetmi veya vipmi hangisini tavsiye edersiniz?

Cemocan

Azimli Üye
Adı
Cenal
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2001
@emrecebi
Neden 1.6 hocam

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@Cemocan

Afyonda yaşıyorsunuz kışları nasıl yazları nasıl değerlendirmeler yapmak lazım aslında , vıp araçta deri koltuk olduğu için terletme yapması muhtemeldir , bana kalacak olsa premio ve vip ilanlarına bakar gönlüme yatanı alırdım 1.9(JTD)Mjet almanız tabi ki 1.3den daha iyi olur kanaatimce. Özen gösteriyorsanız VIP tercih edebilirsiniz.

Cemocan

Azimli Üye
Adı
Cenal
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2001
@DobLoPremio

Hocam vip almayi dusunmuyorum premio alacagim fakat..1.9 jtd mjet varmi..veya jtd mi iyi mjetmi iyi..istedigim zaman elden rahatca cikarabilecegim bi model istiyorum ben. Ornek bi ilanla yardimci olurmusunuz

Ethem

ESKİŞEHİR YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
Ethem GÜN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2009
Renk
granit gri
@Cemocan
Ben 2008 1.3 mjet premio kullanicisiyim. Jtd dediginiz 1.9 a ait bisey. Mjetde 1.3 icindir d2 kasalar icin. Mjet denilen motor uzun ömürlüdür ve 2006 yılında uluslararsı 1. olmus her sekmentde. 2008 2009 modellerde premio kasa olarak 1.9 jtd mevcuttur ve piyasada vardir. Ancak otomobil ruhsatlı olarak biraz zor bulursunuz bulsaniz bile km si yüksek cıkar karşınıza. Vıp modelini premiodan ayıran on koltuklarin yanlarinda hava yastığı ve koltukları vardır. Premio icine fazla ses almaz motor ve kabin arasindaki yalıtım premio modele has olarak kalındır. Yani aracın komple izalasyonu dier medellerine gore daha kalındır. Malzemesi birazdaha kalitelidir. Ic dösemeleri ve koltukları krem rengi olur goze hitap etmektedir. Yani premio kasadan ben memnunum ve sizinde memnun olacaginizi dusunuyorum. Elden cikarma bakimindan d2 kadalarda mjet daha kolay cikar. Ama jdt nin tadinı vermez. Uzun ömur az masraf diyosanız mjet. Eger güc diyodaniz jtd. Yanlisim varsa affola saygılar hayırlı kandiller

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@Cemocan

İkisi de aynı motor kaldırın üstteki plastik kapağı altta JTD yazıyor multijetlerde. 1.9 Multijet Premio diye aratın malum sitede bakın kafanıza yatanı alın , şimdiden hayırlı olsun.