ÖZGECAN İÇİN TOPLANIYORUZ

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
22 şubat pazar günü saat 13 .00 de özgecan için gaziosman paşa avrupa konutlarında toplanıyoruz arkadaşlar tüm herkez davetlidir başka özgecanların canı yanmaması dileği ile sesimizi bizlere ve teamdoblo ailesine yakışır bir şekilde duyuruyoruz tüm dostlar davetlidir

doblomadmax

Misafir
Adı
Metin Yalçın
Modeli
Renk
kahve

@fingerbowl
benı bılıyosun abı cagrıldıgım her yere gelırım ve sencagırdın gelırımki butur konulardaki hassasıyetımı ıyıbılırsın ınsallah doblomadmaxle ordayız

ToeXicT

Onursal Üye
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Güzel bi düşünce ama dün tüm Türkiye ile beraber yapılan yürüyüş ve konvoylarda teamdoblo olarak bulunsaydik daha iyi olabilirdi, facebook takı etkinliği bende gördüm bu şekilde ayrı bir gruplaşma da sıkıntı olabilir diye düşünüyorum birde facebook yakinda otoban kapatma felan diyor umarım gerekli izinler alınmıştır , ben zamanında çok çektim bu izin muhabbetini hatta izin aldığım halde kaymakam iznim i iptal edip organizasyonu mu yaptırmıştı lütfen biraz dikkatli olalım bu konularda

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
takip ederseniz sorumda var zaten emniyettewn ve valilikten gerekli izinler alındımı diye sormuştum bu şu an istanbulda düzenlenen etkinlik lakin türkiye çapındada olsa gene gideceğiz inşallah

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
dikkatli olalım
provake etmek isteyenler çok...

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
evet lakin bize yakışanın yapılacağından benim şüphem yok lakin izinlerde alınmış sanırım valilikten ve emniyetten polis eşliğinde olur her şey çokta iyi olur yani

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
inşallah bekleriz biliyorsunuz araçlarımızı stickerli team doblo araçları olarak orda olacağız

Omer Akdemir

Onursal Üye
Keşke katılabilsem..

Bir ablamın, bir kardeşimin bir insanın böyle canice öldürülmesi.. Hayatının baharında genç bir kız, hayalleri vardır daha yaşamadığı bir sürü mutluluk vardır.. Gencecik yaşında acımadan katledildi.. İnsan diyecek kelime bulamıyor.. Ailesinin videolarını izliyorum, gözlerim doluyor.. Kendi canımdan kanımdan bi ablamı kaybetmiş gibi hissediyorum.. Rabbim ailesine dayanma gücü versin..

O mahluk ve ona benzeyen mahlukları güçleri yetmeyip(erkeklere, BİZLERE) o narin kadınlara şiddet uygulayan, taciz ve tecavüz eden tüm mahlukların ALLAH BELASINI VERSİN.. Olayı öğrendiğimden beri o mahluka karşı içimdeki nefret daha daha daha çok büyüyor, kısasa kısas uygulanmalı(!) ne yaptıysa aynısı yapılmalı(!) Maide Suresi; " Onda (Tevrat'ta) üzerlerine şunu da yazdık: Cana can, göze göz, buruna burun, kulağa kulak, dişe diş kısas edilir. Yaralar da kısasa tabidir. Kim de bu hakkını bağışlar, sadakasına sayarsa o, kendisi için keffaret olur. Allah'ın indirdiği ile hükmetmeyenler zalimlerin ta kendileridir.". Adalet isteniyorsa, benim için en iyisi bilen ve benim için gönderilen Kur'an-ı Kerim'e başvurulmalı bence(!), bir hayat alınmışsa bir hayat alınmalı..

Son düzenleme: