Parçacıların Fahiş Fiyat Politikaları!

263dbl

Azimli Üye
Başka Araç
Adı
Hakan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Bugün bazı parçaların fiyatlarını sormak için Opar Yetkili parça bayisine gittiğim de Doblo yazısının orjinalinin çok pahalı olduğu için getirmediklerini, ayrıyetten multijet yazısının orjinali için 96 tl gibi bir fahiş fiyat olduğunu ve bu yazıların yan sanayilerinin de 10'ar tl olduğunu öğrendim. üzücü...

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@hhd

Debriyaj müşürüm parça fiyatı 189 tl denildi ünlü otodan 50tl gibi bir fiyata aldım
z-rotlara çiftine 140 tl gibi bir fiyat denildi , yine ünlü otodan adedini 20 tlye opar marka aldım.

Servis müşterilerini mağdur etmekten başka bir şey yapmıyor , izlenilen politika kesinlikle yanlış...

Ahmet5353

Daimi Üye
Doblo
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A RH +
Meslek
market
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
@DobLoPremio
Opar ucuzdur fabrika cikisli lanciadir tanesi 40tl 60 tl arasi oynuyrdur lancia alsaydiniz daha uzun kulanirdiniz

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@Ahmet5353

Çokta önemi yok bana soracak olursanız , tekrar bozulursa yenisini alırım :D

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
@mesut170

Gönderilen bazı parçalar hatalı ne yazik ki, tabi zeval gelmesin işleri yolunda olsun diyelim ;)

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@DobLoPremio

ünlü otonun mu hatalı?
eğer öyleyse gerekeni yapalım.
Sponsorların sorunu bizim sorunumuzdur ve çözmek zorundadırlar.

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
Gecen sefer aracima unlu otodan iki tane opar z rot aldim 40 tl ye hatta yanlisikla 80 tl odeme ile gondermislerdi aradim soyledim yanlis fiyat gelmis diye kargo duzeltmesinin uzun surecegini soylediler hemen hesabima aninda 40 tl yatirdi unlu oto bende kargoyu 80 tl vererek aldim aninda cozum yaptilar.

Neyse iki tane z rot 40 tl aldim taktirdim takan usta makine ile fazla sıkmıs vidasi yalama yapmis sag z rot ses yapmaya basladi saniyeye goturdum tek z rotu 70 liraya taktilar kazigin boylesi diyorum....

Gecen gunde arkasimin d2 doblosuna bakim setini 130 tl ye aldim sponsorumuzdan bakiminida bugun kendim yaptim ustalik parasi vermedik cok ucuza geldi daha ne olsun

En basit ornek bulundugum yerde aracimin mazot filtresi 100 ile 120 tl arasinda unlu otoda 75 tl fiyat farki ortada birde fiatin uretildigi topraklarda yasiyorum ve ben her 10 binde bir mazot filtresi degistiyodum taki aracimin mazot filtresinin atom filtre oldugunu ve 20 binde bir degistirilecegini ogrenene kadar yani gittigim yer bana her bakim da 120 tl fazladan geciriyodu karar aldim artik bakimlari kendim yapiyorum bugunki ilk denememde gayet basarili burada en ufak yag bakimina 70 ile 120 tl arasinda para aliyolar bugun yaptigimiz bakimda 100 tl cebimize kaldi neredeyse bir bakim malzemesi parasi

haydar06

ANKARA YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
haydar akdemir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
@DobLoPremio
Hatali parcalari kosulsuz degistirmekle yukumluler daha oncede yasadik ever sorun yasayip duzeltildi ise sorun yok yapmadilar ise neden yonetime bilgi vermedin

263dbl

Azimli Üye
Başka Araç
Adı
Hakan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Dün D2 aracımın şarj dinamosu değişti keşke ünlü oto'dan alsaydım yine aynı konuya değineceğim parçacı fahiş bir fiyatla yani 550 tl gibi bir rakamla sattı dinamoyu halbuki aynı dinamo ünlü oto'da 495 tl bundan sonra ünlü oto'dan sipariş edeceğim.BAzı yanlış anlaşılmalar olmuş dostlar belirtmek istediğim yedek parçacıların fahiş fiyatlarıydı ve tabikide dedikleriniz çok doğru fiat servisinin ilgisizliği, fahiş fiyatları vede bazı araçlara yan sanayi ürün takması kabul edilir gibi değil! Bende o yüzden kendi ustama gidiyorum kendisi fiat servisinden ayrılma herşeyinden anlıyor.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@UğurBalci
yer müsait olunca kolaylıkla yapılır. sadece lift sıkıntısını çözmek lazım. birde d3 lerin yağ filtresı sıkıntılı.

DobLoPremio

Veloce
Başka Araç
Adı
S.Asil
Kan Grubu
0 +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2002
Renk
Azzuro Blu
Teşekkürler ailem ilginiz için öncelikle, 1.6 bakım setini almama rağmen 1.3 filtresi geldi ve hem whatsapptan hemde alımda şase ve motorumu belirttim, whatsapptan konuştuğumuz temsilciye viraj demir lastiklerini sordum bilmiyorum dedi , sitedeki iki adeti attım bunlardan hangisi dedim ikiside diyince ikisini aldım şu an evde duruyorlar 10 tllik parça her biri, o yüzden geri göndermeymiş falan uğraşmadım çünkü bakımda fark ettiğinizde iş işten geçmiş oluyor ne yazıkki, yağ filtresini takasladık hallettik, V.d.l. Evde öyle duruyor...

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız