Tedes Cezalari

Erhan16

Saygın Üye
Adı
Erhan
Meslek
Makine Resim Öğretmenliği
Modeli
Renk
Bulut Mavi
bilgilendirme için Teşekkürler..

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@Erhan16

Rica ederim.

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
Mesut abi
25 ay once avis firmasindan araba kiralamistim 8 gunlugune dun gece hesabimdan para cekmeye calismislar cekemeyince aradilar trafik cezasi gelmis dediler tam 2 yil gecmis aradan cezaniz var diyolar itiraz icin nasil bi yol izlemeliyim

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@UğurBalci

Ceza makbuzunun fotokopisini iste senin kiraladığın tarihle uyuşuyormu ona bak uyuşuyor ise büyük ihtimalle sen ödersin.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@mesut170
Ama şirkete 25 ay sonra ceza tebliği biraz garip geldi bana

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
Birde eskiden cezanın tebliğ süresi 15 günü geçmemesi lazımdı şimdi oda kalktı. Eskiden mahkeme geç gelen cezaları iptal ediyordu şimdi etmiyor.

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
@mesut170
@mesut170
@mesut170
bende aynı şekil talep ettim abi mail adresine atıcaklarını söylediler hala atacaklar diye bekliyorum iki yıl sonra cezanın gelmesi banada garip geldi kiralama yaptığım şirket kurumsalbir firma olduğu için binlerce aracımız var bazen cezalar konusunda biz geç kalıyoruz sizin hesabınızdan almaya çalışıyoruz alamadığımızda da ara ara deneme yapıyoruz bazende emniyet yanlışlık yapabiliyor yada cezalarını bize geç gönderiyor dedi kiraladığım tarihler belli gittiğim yerlerde belli bende bekliyorum mail atmalarını

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
Bugun geldi bilgiler abi

18.06.2015 tarihinde izmir menemende 131 km hız ile radara girmişim. Ceza 07.07.2015 tarihinde kiralama şirketine tebliğ edilmiş şirkette cezayı indirimli hali ile 141.75 krş olarak ödemiş. Aradan iki yıl geçmiş banka hesablarım da internet alışverisine kapali oldugu icin parayi alamamislar en son olarak ulasmislar bana. Kisacası ben sizin cezanizi odedim simdi sizde bize odeyin diyolar.

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
crono gri
@UğurBalci

Hımmm top sende o zaman

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@UğurBalci
geçmiş olsun.indirimli ödemişler bari.parayı çekmeye çalışmaları garip biraz bilgilendirme yapmadan. birde senin hesap bilgilerini aracı kiralarken alıp saklıyorlar mıymış.bu da ayrı sakat bence.

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
@MEHMET78
Avis otokoc un kurumsal bir firmasi uzun sureli ve gunluk kiralama yapiyor. Adamlar kesinlikle nakit para ile calismiyor hersey kredi karti uzerinden gerceklesiyor. Bu sayede bilgileriniz sistemlerinde kaliyor. Mesela size arabayi ful depo veriyolar siz yarim depo teslim ederseniz depoyu doldurup kalan miktari sizin kartinizdan tahsil ediyolar ayni sey trafik cezalari icinde gecerli. Benim durumda ise kartim bu gibi islemlere kapali oldugu icin iki yildir ucreti bir turlu tahsil edememisler en son care arayip ulasmislar. Aslinda adamlarin isleyisi cok guzel arabayi kim kiraliyacaksa onun adina kredi karti olmak zorunda baskasinin adina kart da kabil etmiyolar. Diyelimki araci bursadan aldiniz karabuge gittiniz oradaki avis firmasina aracinizi teslim ediyorsunuz. Yolda kazami gecirdiniz adamlar hemen size cekici ustunde yeni arac gonderip kazali araci cekici ile aliyolar. Eger alkolli degilseniz size hic bir sekilde gunumuzdeki rentcar lar gibi masraf cikarmiyolar. Daha once dandik bi rentcar yuzunden dilim yandigi icin bu firmayi tercih etmistim. Hatta adamlarin verdigi araba daha 350 km de sifirdi. On tamponu cizdirip teslim etmistim adamlar hic birsey demedi bakmadilar bile. Baska rentacar olaydi canima okurdu once tamir masrafi sonra arac kac gun yattiysa onun parasi falan filan. Birde adamlarda butun arabalar sifir 60 70 binin uzerinde araba bulmak cok zor

mesut170

Onursal Yönetici
Adı
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk