trekking var ayni arabadn arkdstada var ondki özelikler bizde yok nedn bilgisi olan varmi

Unal.dıler3g

Yeni Üye
Adı
Ünal
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Araç Yılı
2017
Arkadslar bu trekking in paketleri varmi ya bizim arakdsta var onun ozelikleri bizimkindn fazla

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Safir siyah
Onda neler var ki veya sizde ne yok tek paket oluyor o

Unal.dıler3g

Yeni Üye
Adı
Ünal
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Araç Yılı
2017
Onda far söns9ru reyip vidiyo oyntyo serit takip faln

set2

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
Füme
Şu yazıları bi düzgün yazın yaaaa

nihatgunduz97

Azimli Üye
Adı
nihat
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2012
doblonun hiç birinde bu değin özellikler yok birincisi teyb seninkinden farklıdır başka marka taktırmıştır kendisi orjinal değildir far sensörü olup olmadığını sen bile anlarsın iç aynanın arkasına bak orda cama bağlı bi parça varmı varsa o arabada hem far sensörü hemde yağmur sensörü var yoksa yoktur ki türkiye için üretilen hiçbir modelinde bu özellik yok şerit takip asistanı son çıkan dukatolarda sunuldu bide varsa egeada vardır onlarda var dobloya bir sonraki kasada gelir ben doblonun çok satılığına baktım d2 kasa bir tane dahi esp asr yada hız sabipleyici olnını bulamadım çok aradım sadece yurtdışındaki modellerde var bizde d2 de 1.3 dizel 1.4 benzinli 1.9 dizel var ama yurtdışında 1.4 turbolu benzliside 1.3 1.4 1.9 hatta 1.8 var esp asr hız sabitleyici yakuş kakış desteklide var ben bir tane buldum oda d1 kasada adam arabasına özel istekle ve bekleyerek sadece esp taktırmış

F.Caner

Ordu Onursal Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Caner
Kan Grubu
B RH +
Meslek
İşçi
Aracınız
Başka Araç
Motor