2011 aracımı vurdum

fatih27

Azimli Üye
slm yeni aldıgımız doblomu vurdu abim *realsad* direksiyon kutusu degişti 1000 tl masraf cıkardılar sizce nasıl fazlamı??????

engin_64

Aktif Üye
aracın kaza fotografları varsa koyabilirsin daha detaylı cevap alabilirsiniz galiba birde 2011 model arabanın kaskosu yokmu neden kafana takıosun kasko ödesin.. benimde ilk sağ camurluguma elektrikili bisiklet carpmısdı 3 gun uyku tutmadı 4 gün sonra sağ arka kapının altını kendim sürttüm gene biraz takdım kafaya tutmadı falan ama simdi 2 taraftada cok hasar yok ritujlattım hem nazarlık olsun hemde kaskom bozulmasın die yaptırmadım biniyorum ama senin eger kaskon varsa kasko ödesin :%10 luk bi indirim icin kendi cebinden ödeme...

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Geçmiş olsun. Mala olsun cana olmasın. Allah korumuş. Allah kimseye kaza bela vermesin.

geremy

Onursal Kurucu
geçmiş olsun.
direksiyon kutusu ve sistemleri zarar gördüyse ayrıca kaporta boya işide varsa 1000 tl fazla değil.

fatih27

Azimli Üye
sagolun

arabanın kaportasında hiç bir sorun yok alt takımlar zarar görmüş direksiyon kutusu alt sol salıncak kolları falan zarar görmüş

fatih27

Azimli Üye
bide kaskosu var ama daha 5 günlük kasko firmasıyla görüştüm bunları karşılamaz dediler

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
geçmiş olsun.

globetroter

Saygın Üye
çok geçmiş olsun. Ama kasko şirketini sıkıştırın. ödemesi gerekir bence. tüketici hakem heyeti var her ilde onlar sizin adınza dava acıyorlar ücretsiz. hakkınızı sonuna kadar savunun.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Kardeşim geçmiş olsun sanırım sen altan vurdun aracını....neyse sizde birşey yoksa sıkıntı yok..................mal herzaman alınır ama can geri gelmez...........

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
fatih27 tarafından yazılan metin:
slm evet baki abi arabayı alttan vurduk dediginiz gibi cana gelecegine mala gelsin

tekrar geçmiş olsun kardeşim.................

tr_badboy

Daimi Üye
geçmiş olsun . aracı alttan vurdu ısenız kasko karsılamaz gibime geliyo nasıl yaptın kasko işini

fatih27

Azimli Üye
evet arabayı alttan vurduk ve malesef kasko karşılamıyor kendimiz yaptırdık serviste