Bagaj Kaplama & Sandık & Koltuk

filizcima

Daimi Üye
sen yapmıssın ama ben daha kıbarını yaptırdım ıkı tarafa yarın fotoları koyayım barı:Desrarmı tasıcan dedı marangoz bıde tobe tobe:D

filizcima

Daimi Üye
ya orası kesın ama bagaj daralıyo benım annem amelıyat oldu uzun sure yolculuk edemıyo ama arka koltukları yatırdınmı masallah uzanıyo rahat edıyo ben ıkı taraftanda 10ar cm caldım :Dhem trafık setı fılanda sıgcak ıkı kucuk sandıgım oldu ıste yeeter yarın ayarlayayımda foto koyarım

diamond

Saygın Üye
Annenize geçmiş olsun 10 ardan 20 cm yapar benimkiside komple 30 santim felan yapıyor her hangi bir daralma yok nede olsa dar gelen yere pantizotum var onun üstüne atıyorum pantizotu olmanlar düşünsün :D o sandığın içine neler sığıyor koca bir köpek bile sığıyor :D

filizcima

Daimi Üye
hıyeyyyyttt havamı atıyonuz ulen yok ıste yok pandızotum pskkopata baglamayın benı ulen :D

filizcima

Daimi Üye
:D:D:DAbıcım kac gundur manyak ustalar sevıyesız aksesuarcılar pskolojısı bozuk yetkılı servır tık tık odedıgım paracıklar ustune gıldır gıcık el kadar parcaya ıstenen paraalar anamm felegım sastı ıdare edın :D bu ulkede kadın olmak cok zor son 10 gundur ıyıce anladım

diamond

Saygın Üye
*saycheese* Araban var derdin var. Psikopat ne arar teamdoblo'da :D sende bıkarsın benim gibi bundan 5 ay öncesine kadar bende hergün yatmadan yarın arabama ne yapsam ne etsem diye düşünürdüm ama artık sıkıntı verdi.. kendi haline bıraktım arabayı. bi spoylerim kaldı onuda şu kredi kartı borçlarımdan bir kurtulabilirsem taktırmayı düşünüyorum... Arabanın sigorta vergi kasko muayen geldi zaten onların derdine düştüm :D

320 sigorta
700 kasko
150 muayene
150 bakım
gitti yine dobloya yaklaşık 1.500 tl :D Şuna hiç masraf yapmasam kendi halinde araba yataydım bir tene daha çekmiştim kapının önüne bi doblo daha...

filizcima

Daimi Üye
verdıgım para neysede adam gııbı adamlar cıkmazkı karsıma tamam ben bela mıknatısıyım ama bukadarda oomazkı kac gundur salıncak degıscek fısegı degıscek bılmem nesı bozuk en son bugun cemkırdım adamlara bı el frenıne bakın saglam dedım gerısı bozuk ulan 74 moldel ford kullandım bundan saglamdı 1000 tl ıstedı adam bunu satayım onu alayım dedım en sonunda :D:Dvallaha bayan gorduye namıssızlar arabadada saglam yer kalmadı abıcım onu bunu bılmem :Dnerde trak orda bırak

diamond

Saygın Üye
Ben sana sağlam bi usta önereyim Çağdaş Oto var izmirde sizede yakın hem izmiri görmüş olursanız telefonunu adresini vereyim 10 numara arabanıza bakım yapar dahada ucuza mal ederseniz... Ben bi 10 kilometre sonra triger zinciri ve baskı balata değişimi için Ankara'dan izmir'e gidip çağdaşa yaptırmaya karar veridm. Hiç uğraşma ara çağdaş'ı görüş derdini anlat en hesaplı yoldan aracını yapsın kafan rahat olsunn..

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
diamond tarafından yazılan metin:
Ben sana sağlam bi usta önereyim Çağdaş Oto var izmirde sizede yakın hem izmiri görmüş olursanız telefonunu adresini vereyim 10 numara arabanıza bakım yapar dahada ucuza mal ederseniz... Ben bi 10 kilometre sonra triger zinciri ve baskı balata değişimi için Ankara'dan izmir'e gidip çağdaşa yaptırmaya karar veridm. Hiç uğraşma ara çağdaş'ı görüş derdini anlat en hesaplı yoldan aracını yapsın kafan rahat olsunn..

zinciri niye deyiştiryosun ki ne sorunu var ?

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ustaya sordum ben 200 bin normal diyor hatta ses yapmasa devam et deyiştirme diyor

diamond

Saygın Üye
Aynen bende öyle duydum ama bi kilitme yapar zincir atar boşluk olmuştur araç 3 yaşında 120.000 ne geldi vb. nedenler yinede göstertmekte fayda var yok değişmeyecek derse değiştirmeyiz ama bakım aralıklarında 120.000 yazıyor..