d3 20000 bakımı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
hayırlı olsun

UğurBalci

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
KURŞUN GRİ
walla arkadaşın bana dediği 165 lira hiç inandırıcı gelmedi benim araba 187 binde bakıma sanayiye götürüyorum 200-250 arasında tutuyor zaten 4 lt yağ neredeyse 75 lira eee yağın dışında mazot yağ polen ve hava filitrelerinin kesin değişmesi lazım ne diyim adamlar belki senden işçilik almadılar ama dediğin doğruysa da bana öyle geliyorki ilk başta senin ayağını alıştırıp sonradan yüklü yüklü çıkartıcaklar .....

Arkadaşlar, bir kaç gündür abimin bir ameliyat durumu vardı onunla uğraşıyordum giremedim.
Uğur kardeş, profilinde yazan "Gemlik" doğruysa eğer, Yalova'ya gelip gitmen, 1.3 Doblo için 20 TL'yi geçmez. Bir daha ki bakım zamanında gel kardeşim, Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde çalışıyorum. Gel beraber bakıma girelim, 165 TL'yi geçerse üstü ve mazot parası benden. Bahse girelim demiyorum yanlış anlama, geçmezse de kahvemi içersin güle güle memleketine uğurlarım seni. Ayrıca, burada benim "165 TL" diye yalan söyleyecek olmamın kime ne faydası var ki ?
7

öncelikle çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin
kardeşim beni yanlış anlama benim sana yalancı demek gibi birşey aklımın ucundan geçmedi eğer yazdıklarım yanlış anlaşıldıysa kusura bakma
ama oğuz kardeşin dediği gibide olabilir size özel indirim vardır belki benim demek istediğim herkesin yaptırdığı ücret servislerden aldığı fiyat belli ben o yüzden inandırıcı gelmedi dedim eski aracımı sattım eğer dediğin yer yetkili fiat servisiyse yeni aracımın ilk 10 bin bakımını orada yaptırırım zaten orhangaziye gidiyorum yalovaya gelirim yada tel numarasını ver servisin arayıp sorarım derseki 165 lira koşa koşa gider her 5 bin km de bir bakım yaptırırım ama herşeyden öte hepimiz burda bur aileyiz hepimiz kardeşiz herşey bir kenara gelip bi çayını içmek gelip bi kahveni içmek isterim ve herzaman gemliğe beklerim kardeşim

sağlıcakla kal

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
07,07,2012 tarihinde 19288 km de 20000 km bakımı için safeline 1.3 multijet doblomu servise girdim fatura şu şekilde çıktı

- hava filtresi : 14,30 tl
- yakıt filtresi : 11,47 tl
- yağ filtresi : 9,76 tl
- polen filtresi : 10,22 tl
- fren balata spreyi (500ml) : 6.20 tl
- 5W-30 yağ (2lt) : 63,05 tl
- 5W-30 yağ (1lt) : 34,40 tl
- halka çakmak lambası : 6,01 tl
- işçilik : 103,31 tl
-yüzde 18 kdv 46,57 tl

TOPLAM:------------- 305,29
valla hocam hayırlı olsunda biraz fazla tutmuş.aracın garantisi bittiyse keşke dişarıda yaptırsaydınız.103 tl işçilik +kdv olurmu?dışarıda 20 tl ye çok rahat yaptırırsınız.garantisi bitmediyse elimiz mahkum.ben garantisi bitince servise uğramam.tanıdık ustalara hallettiririz artık.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
garantisi bitti ise servise gitmeye gerek yok aslında ama ikincieldede bi artısı oluyor

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
çok binersek zaten o avantajı fazlasıyla peşin peşin vermek zorunda kalmış oluyoruz.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
arkadaşlar 20,000 bakımı için bir kaç servise fiyat sordum 500-600 arası fiyat söylüyorlar.5 lt 5 30 selena yağa 190 tl fiyat istiyorlar. fiat opar yağ ilede anlaşmışmış o 150 tl olurmuş.yağı kendim getirsem dedim ileride bir arıza çıkarsa garantiye girmezmiş falan filan.sadece yagda 60-70 tlkazık atıyorlar bu ne iştir.400 ile 430 arası yaptıran arkadaşlar vardı.hangi serviste yaptırdılar acaba.ve hangi marka yağ koydularki.
http://caliskanyedekparca.com/selenia-wr-5w-30-motor-yagi-2lt

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
ben servise gitmeyi bıraktım bırakalı mobil kullanıyorum. bir sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
arkadaşlar 20,000 bakımı için bir kaç servise fiyat sordum 500-600 arası fiyat söylüyorlar.5 lt 5 30 selena yağa 190 tl fiyat istiyorlar. fiat opar yağ ilede anlaşmışmış o 150 tl olurmuş.yağı kendim getirsem dedim ileride bir arıza çıkarsa garantiye girmezmiş falan filan.sadece yagda 60-70 tlkazık atıyorlar bu ne iştir.400 ile 430 arası yaptıran arkadaşlar vardı.hangi serviste yaptırdılar acaba.ve hangi marka yağ koydularki.

mobilde güzel arkadaşlar.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
dobloyu bakıma götürmüştük adam mobil oto yağ koymuş sizce bu marka nasıl?
fiat ın tercih ettiği marka seleniadır.....biz bir kere sadece castrol koyduk bi sorun yaşamadık ama tabi yine selenia yağa geri döndük........

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
mehmet abi garanti bitene kadar bakımları serviste yaptır....garanti bittimi sanayiyi dönersin.....Çünkü araçta bi sorun çıktımı en azından aracın garantisi olacak.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
özellikle d3 ün bakımlarını servise götürmek zorundayız ç
nkü bazı elektronik sistemler güncellenmesi gerekiyor mesela bizim klimayı güncellediler ama mesela bakım haricinde bi arıza olursa bende garantisi bitince kendi ustma agötürürm çünkü kendi ustamız servisten daha tecrübeli

servistekiler mesela ön balataları 20 binde değiştireceklerdi 2 3 bin sonra balata arızası verir dediler 8 binkm oldu hala bişey yok bakalım nezaman bitecek

mehmet zahit

Onursal Üye
nkü bazı elektronik sistemler güncellenmesi gerekiyor mesela bizim klimayı güncellediler ama mesela bakım haricinde bi arıza olursa bende garantisi bitince kendi ustma agötürürm çünkü kendi ustamız servisten daha tecrübeli

servistekiler mesela ön balataları 20 binde değiştireceklerdi 2 3 bin sonra balata arızası verir dediler 8 binkm oldu hala bişey yok bakalım nezaman bitecek
Servis çok pahalı oluyor.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

Servis çok pahalı oluyor.
filtreler felan aynı para ama işcilik için çok para alıyolar...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

fren fazla kullanmıyorsan 30 bin 40bin e kadar gider.....bizim 43bine dayandı değiştirmedik......ama 45bin yada 50 binde değiştiricez...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

klimayı güncelleyince bir değişiklik oldu mu?veya ne güncellemesiymiş sordunuz mu?bakıma gidince söyleriz bari.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi bi değişikli olmadı