Doblo ısıtma buji arza lambası

mahmut68

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mahmut
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Selamın aleyküm ustalarım abilerim ben mahmut bende doblo 2007 model 1.9 multijet bi araba var nerdeyse 4 yıl oldu alalı saglam bi aile aracı severek biniyorum ama kışın sogukta bizi perişan ediyo sabah çalışmıyo ısıtma buji lambası ilk çalısma esnasında yanıp sönüyo bi kere çalışa bi daha kolay kolay sorun etmiyo hatta sabah çok erken saate çalıstırmak imkansız gibi birsey ısıtma bujiler yag pompa bunlarda hicbir sorun yok ustalar baktı ama kesin çözüm bulamadım yarmıcı olursanız sevinirim iyi günler

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Selamın aleyküm ustalarım abilerim ben mahmut bende doblo 2007 model 1.9 multijet bi araba var nerdeyse 4 yıl oldu alalı saglam bi aile aracı severek biniyorum ama kışın sogukta bizi perişan ediyo sabah çalışmıyo ısıtma buji lambası ilk çalısma esnasında yanıp sönüyo bi kere çalışa bi daha kolay kolay sorun etmiyo hatta sabah çok erken saate çalıstırmak imkansız gibi birsey ısıtma bujiler yag pompa bunlarda hicbir sorun yok ustalar baktı ama kesin çözüm bulamadım yarmıcı olursanız sevinirim iyi günler
Bujileri söktürüp kontrol ettirmekte fayda var. Başıma geldi sıfır bujilerin ikisi arızalı çıktı hata vermemesine rağmen.

mahmut68

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mahmut
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Hocam 2 kere değistirdim ve elektirikci kontrol ediyo çalışıyo dedi

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Hocam 2 kere değistirdim ve elektirikci kontrol ediyo çalışıyo dedi
Söküpte bakmak lazım nasıl çalıştığına.Benimkide çalışıyorlardı ama uç tarafı kızması gerekirken 2 tanesinin ucu değil dibi kızdığından piston içini düzgün ısıtamıyordı.

Cengaverr

Aktif Üye
Adı
Yusuf
Kan Grubu
AB RH +
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Kardeş akü zayıfladığında da lamba yakıyor. Yeterli ıstlıtamadıği için de çalışma zor oluyor. 4 yıl olmuş. Akü zamanı gelmiş gibi.