Doblo Dobloya Hangi Tekerlek Gider?

burakd

Aktif Üye
Doblo
Adı
Burak Döker
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
Beyaz
Yuvarlak olabilir bence!

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
205/60/16 bu araca biçilmiş kaftan.Orijinal ebattan sonra yakın zamanda geçtim Salacık Taksi Eyüp abinin tavsiyesiyle.İyi ki aramış fikrini almışım.LAstik değişince sanki doblo değilde farklı bir araca bindiğimi hissettirdi.60 yanak olunca bir miktar fazla oluyor fiyat ama değer gerçekten.40 havada yaptınız mı gayet iyi oluyor 38 yaptım sonra 40 a çıkardım.Diğer markalar pahalı olursa petlasın ve yan ürünlerinin fiyatları gayet uygun araştırıp onlardan da alabilirsiniz.Ben sava marka aldım goodyear yan ürünü memnunum çok şükür.

fatihbural

Daimi Üye
Doblo
Adı
Fatih BURAL
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Yazılım Uzmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Gri
205/60/16 bu araca biçilmiş kaftan.Orijinal ebattan sonra yakın zamanda geçtim Salacık Taksi Eyüp abinin tavsiyesiyle.İyi ki aramış fikrini almışım.LAstik değişince sanki doblo değilde farklı bir araca bindiğimi hissettirdi.60 yanak olunca bir miktar fazla oluyor fiyat ama değer gerçekten.40 havada yaptınız mı gayet iyi oluyor 38 yaptım sonra 40 a çıkardım.Diğer markalar pahalı olursa petlasın ve yan ürünlerinin fiyatları gayet uygun araştırıp onlardan da alabilirsiniz.Ben sava marka aldım goodyear yan ürünü memnunum çok şükür.
Benim aracımda (Maxi D3) 205 60 16 ebatlar var ve lastiklerin maksimum basıncı 44 psi yazıyor lastik üzerinde siz 40 yapınca direksiyon titremiyor mu yüksek hızlarda?

Günay1975

Azimli Üye
Doblo
Adı
Günay akçay
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Modele göre değişir benimki 185 65 15
Araç ise 2010 model 1.3mjt

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Benim aracımda (Maxi D3) 205 60 16 ebatlar var ve lastiklerin maksimum basıncı 44 psi yazıyor lastik üzerinde siz 40 yapınca direksiyon titremiyor mu yüksek hızlarda?
Titremiyor max psi 51 yzıyor baktım sava intensa hp2 serisi lastik aldım.Çok memnunum.Yüksek hızlarada çıktım titreme olmadı.Balansınızı yapan yer iyi yapamamış olabilir.