Fiat Doblo 1,9 Multijet Hararet Göstergesi Arıza

MaTRaCx

Azimli Üye
Fiorino
Adı
Mustafa
Kan Grubu
0 +
Meslek
Operatör ve Vinç operatörü
Aracınız
Fiorino
Modeli
Emotion
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Gri Mıstık
Merhabalar Arkadaşlar Bi Sorum Olacak Aracım Kış ayındayız normal mi bilemedim hararet göstergesi ortaya gelmiyor 15 30 dk. çalışsa gelmiyor gelsede olduğu yerde çıkıyor ama hareket ettim düşüyor sıfır bile düşünüyor bu normal birseymi yoksa kış ayındayız diye mi böyle bide yaz başıma gelmedi hep kıs ayı soğuk arkadan egzozdan duman çıkıyor gaza basınca kalkışta çoğunlukla

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Normal hemşerim,işim gereği Çaykara'dayım bugün sulama kar yağıyordu Trabzon'da işim vardı Of'a inene kadar hafif meyil olduğu için fazla gaz basmadım hararet ortaya çıkmadı 25km mesafe ne zaman sahile indim gaza bastım ortaya geldi olduğu yerde o dediğin zaman diliminde o araba ısınmaz gaza basman gerek

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Termostat ya da müşür arızası olabilir.

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Ayni sorun bendede vardi termostati degistirdim duzeldi termostatin icinde bi conta vardi o kopmus araya sikismis termostat surekli acik kaliyordu

cengaver53

Fenomen Üye
Doblo
Adı
Yunus Korkmaz
Kan Grubu
0 -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
Bej
Merhabalar Arkadaşlar Bi Sorum Olacak Aracım Kış ayındayız normal mi bilemedim hararet göstergesi ortaya gelmiyor 15 30 dk. çalışsa gelmiyor gelsede olduğu yerde çıkıyor ama hareket ettim düşüyor sıfır bile düşünüyor bu normal birseymi yoksa kış ayındayız diye mi böyle bide yaz başıma gelmedi hep kıs ayı soğuk arkadan egzozdan duman çıkıyor gaza basınca kalkışta çoğunlukla
Hava soğuk kaloriferi açıyormusun fazla ısınmadan açarsan bir anda düşer bir yerden bir yere gittiğinde ortaya geliyor mu gelmiyorsa termostat tam açmıyor geliyorsa sıkıntı yok önceki cevabımı yaz aylarında sorun olmadığı üzerine yazdığın için öyle yazdım termostat sıkıntılı olsa yazında benzer sorunlarla karşılaşabilirsin.

MaTRaCx

Azimli Üye
Fiorino
Adı
Mustafa
Kan Grubu
0 +
Meslek
Operatör ve Vinç operatörü
Aracınız
Fiorino
Modeli