GÜNCEL MAZOT FİYATLARI

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Ben de raptor u dinledim doldurmuyorum. Gerçi cuma mecbur doldurca artik. Ankara isi var. O zamana kadar inşallah daha da düşer de ankara dönüşü de fullerik :)

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
inşaallah biraz daha düşer diyelim.

34 ysf 57

Fenomen Üye
Tepki
7.894
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
sağolasın raptorum baş tacım :) recep abi bizim canno da yatıyo kapıda ama geçen çok kara duman attı babam arada dandik marka alıyo dedim bi depoyu doldurayım egzos temizlensin depo ıslansın motor kurumları atsın :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Yusuf doblonun deposuna wurth un dizel araclar icin enjektor katkizindan at bak farki gor cok ise yariyor ama sadece wurth olacak

34 ysf 57

Fenomen Üye
Tepki
7.894
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
@doblo vip premio
vala aga farklı marka koyunca bile fark etti hissettim onu yani depo yarılasın onuda eklerim denerim sağolasın. katkılar motorda bağımlılık yapıyo diye bişey duymuştum ama aslı var mı yaa.

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
@34 ysf 57

yarım depoya olmaz.depoyu fullemen lazım.

premio2012_55

Fenomen Üye
Tepki
1.295
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
Yusuf depoya sen 10. Numara yag koy duz motor.az yakar kardesim :):)

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
@Omer Akdemir

wurth derken wurth marka enjektör temizleyiciden bahsediliyor.bu depoya katılan bir yakıt-enjeksiyon sistemi temizleyicisidir.pompa,enjektör ve subaplardaki kurumları temizleyen deterjan bazlı bir kimyasaldır.bir depoya 1 kutu olarak kullanılır.karbon clean yaptırmıyorsanız wurth yakıt-enjeksiyon sistemi temizleyicisini 40 bin km ara ile kullanmanızda fayda vardır.

!!!ÖNEMLİ: Piyasada yakıt-enjeksiyon temizleyicisi adı altında bir çok ürün satılmaktadır.bu ürünlerin bazıları kalitesiz olup aracın mazot pompasına ve katalitik konverterine zarar vermektedir.enjektör temizleyici adı altında satılan her ürünü aracınızda kullanmayın.

!!!ÖNEMLİ:her nekadar kalitelide olsa deterjan bazlı olan bu katkıların aşındırıcı özelliği vardır.bu sebeple belirtilen km aralığından erken kullanılmamalıdır.bir kutu mutlaka bir depoya kullanımalıdır.(yarım depoya kullanmayın).kullanmadan önce kutu üzerindeki kullanım talimatlarını özenle okuyun.

Omer Akdemir

Onursal Üye
Tepki
286
Kısaca özetlersek abi aracın sürüş kalitesini daha çok artıran ve aracın bir nevi yararına olan birşey ( aşındırma olsabile )

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
@Omer Akdemir

aşındırma olayı aşırı kullanımda oluşabilecek bir olay.normal aralıklarda kullanılırsa böyle bir sorun oluşmaz.

tabi ki enjektörler,pompası, subapları temiz olan araç daha düzenli çalışır,daha verimli yanma oluşur,yakıt düşer,performans artar,parçaların ömrü uzar.

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
bilgi için teşekkürler abiler. bende bugün 100 liralık aldım 3,64den mersine git gel yaptık haftaya fullerim artık bende abilern sözünü dinleyeyim düşer inşallah :D

Omer Akdemir

Onursal Üye
Tepki
286
Babama diyeyiimde hemen würth 'ün kendi sitesinde sipariş verelim sonra gidip bi fulletsin kullanalım :)

Abi shell'den alıyoruz ve gerçekten kaliteli olduğuna inanıyoruz. Diğerleri boğuyor gibi arabayı :/ Sizce shell iyi mi?

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
@RAPTOR
raptor abi ağzından bal damlıyo :D

RAPTOR

Fenomen Üye
Tepki
950
Modeli
Renk
Beyaz
@Omer Akdemir

shell olur,opet olur,Türkiye Petrolleri olur.bunların katkılı euro diesel yakıtlarını kullanın.bilmediğiniz yakıta yanaşmayın.

opet ultraforce euro diesel
shell Vpower nitro plus
Türkiye Petrolleri TP+eurodiesel

zaten bu yakıtları kullanıyorsanız bunların içerisine bir miktar enjektör temizleyici katkıda katılıyor diye biliyorum.sanırım bu firmaların yakıt güvence sistemleride yakıta kattıkları enjektör temizleyici katkıya dayanıyor.

hatırlayın bu yakıtların ilk çıktığında yapılan reklamları:ilk 2-3 depodan sonra şu kada yakıt tasarrufu,şu kadar çekişte artış,falan filan,inter milan!

Omer Akdemir

Onursal Üye
Tepki
286
Abi babam nitroplus mı alıyor bilmiyorum ancak shell'den aldığımızdan eminim eurodizel diyo dolduruyolar :/ Ne dolduruyolar ne yapıyolar bilmiyorum :/ Ancak bu enjektör temizleyiciyi almamız gerekiyor. 3 senelik araba bunun yapıldığını hiç sanmıyorum :/

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Tepki
2.843
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
bizim doblo sabahları fazla gürültülü ne tuhaf çalışıyor ısınınca düzeliyor ama servisi aradım yakıt kirli olduğundan yapar dedi boş zamanımda bırakacam motorr temizliği yapacaz dedi karbon clean mi yapacaklar acaba?