Navimedia Fiat Oto Multimedia Sistemleri

Durum
Konu kapatılmıştır.

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
yaw metinim sende kartvizit kaldımı bende 15-20 tane kaldı varsa yarın gelince alıyım senden olurmu

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
ee bende sana çıkıntı yaparsam biz çukur içine yatalım be bilader istanbuldaki sana ait cafeleri yan yana dizsek 4. boğaz köprüsü olur allah cezamı vermesin :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

tolgaya

Azimli Üye
Adı
tolga
@navimedia
Navimedianin bu urunu ile ilgili detayli video ve anlatim istiyorum.youtoubeda video var ama yetersiz.tv si nasil ses cikisi nasil.blutoth telef baglantisi nasil kart usb girisleri nerde v.b butun ozelliklerini anlatan bi videovideoya ihtiyac var.heryerde canlisi yokki gidip inceleyelim. Fiyatininda biraz daha uygun olmasi gerektigini dusunuyorum[/QUOTE]

tolgaya

Azimli Üye
Adı
tolga
@tolgaya[/QUOTE]
Ayrica dobloya ozel uretilmis diger markalarla bunun farklarini tek tek ogrenmek istiyorum.

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
Giyimkent ramada otelin alt tarafında yerleri var ;istanbulda iseniz yerlerine gidirek incelemeniz daha iyi olur derim.

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
Ürünü ben kullanıyorum telefon ve Bluetooth bağlantısı güzel,usb ve diğer bağlantı kabloları torpidoya konuyor,tv konusu sıkıntılı radyo çoğunlukta iyi ama bazı semtlerde veya konumlarda arasıra cızırtılı navigasyonda bir sıkıntı olmadı

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
Linkte vermiş olduğunuz ürünü kullanmadım,cihazın şu anda resimleri mevcut değil bende müsait olduğumda resimlerini gönderirim.Rgönderirim.Resimdeki cıhazın dvd si ayrı benim kullandığım cihazda dvd cihazın içinde

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
Adres:
NAVimedi@ - navimedya - mevimedia
3.sk No:103 Giyimkent - Esenler / İSTANBUL
(TEM textilkent çıkışından 200 m mesafede RAMADA otelinin altındadır.)
Yüksel SAMiOGLU - tic sicil no: 747056

08:00 -22:00 0 (212) 438 34 50
0 (541) 501 87 50
Telefon:
+90 541 501 87 50

Faks:
+90 212 431 34 51

İletişim bilgilerini yukarıda verdim,firma ile görüşürseniz size daha iyi anlatabilirler bu konuda daha önceki sayfalarda kullanan arkadaşlar konuya yazmışlar ;kolay gelsin

tolgaya

Azimli Üye
Adı
tolga
@2012 doblo premio
Firma ile görüştüm. Daha iyi anlatamadilar.kullanici yorumu istiyorum.veya teknoloji magazalarinda canli gorup kurcalayip gormek istiyorum

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
@tolgaya
istanbul yöneticimiz @serdarengin aracında bu ürün vardır size detayşı bilgi verecektir.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@fingerbowl
ne fiyat verdiler.

tolgaya

Azimli Üye
Adı
tolga
@kardelenkurt
Navimedia nin urununu taktirdim.ses kalitesi artti .navigasyonu iyi ama trafik durmuyla ilgili bilgi yok..radyo iyi. tv si idare eder tv giderken calismiyo dururken calisiyo .dokunmatigi cok kaliteli degil is goruyo.usb ve card girisleri kullanisli.dvd okuyucusuda ii.bence 1200 tl bu alete cok.cok ust kalite bi alet degil.bu fiyatlara daha kaliteli cihazlar var.pioner mesela dokunmatigi cok guzel.bu aletin en ii yani torpidoya uyumlu olmasi.ben ses kalitesini biraz daha artirmak istiyorum on kapilara nasil hoparlor onerirsiniz.component falan hoparlorler varmis bu teybe ne uyar.

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
@tolgaya
eğer ücretli navigasyon programı alırsanız trafik bilgisi de geliyor bildiğim kadarıyla...

Durum
Konu kapatılmıştır.