Resimde ki ürünü arabama taktırmak istiyorum yardım

Erol Sahin

Azimli Üye
Doblo
Adı
Erol sahin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Kamu iscisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Gri
Screenshot_2018-05-29-14-44-01-111_com.facebook.katana.png
selamünaleyküm arkadaşlar bu ürünü aracına taktırmak istiyorum sizce nasıl bir ürün ve direksiyondan tuşları kumanda ediyormu

Usta profilime bak sakın para verme beş para etmez kumanda için aparatlar var yaklaşık 150 tl ikinci el marka bi ürün almanı tavsiye ederim

Cihaz kalitesi fiyatına göre çok iyi. Direksiyon kumandası çalışmaz. İlave parça taktırmanı önermem direksiyon için çünkü taktıracağın cihaz bire bir orjinali olmaz uyumlusu olur. Oda cihazı yavaşlatır ve ekranda donmalara yol açar. Bunu bu şekilde kullanman en iyisi. Memnun kalacağına eminim. Güle güle kullan

@Erol Sahin

Bunu kaç liraya aldın ustam ? Ve hayırlı olsun.

20180303_134605.jpg

Birebir uyumlu kesme delme ektradan kasa derdi yok android sürüm tabletten farkı yok direksiyon tuslari filan hersey calisiyor

BMW AUDI MERCEDES FIYATI GIBI KARDEŞIM 1500 LIRADAN AŞAGI DEGILLER TAKTIRAMADIM PAHALI DİYE

Benim aldığım ürün 320 TL İkinci El olarak aldim

Uyumlu olani taktir kardes arkadas ona benzer bir ürün taktirdi dokunmatigi filanda iyi degil onun bazen sinirlenip yumruk atiyor 🙂))

@MUTAF1057
Ben ankaradan bi firmadan 1250 tl ye almistim tabi dolar o zaman bu kadar pahali degildi

Piranha pismanliktir hiç yanaşma biraz daha bütçe zorlayin iyi bir şey alın..

Bu birazcık şuna benziyor.
Adamın popusu hayatı boyunca fiatın koltuğuna deymemiş. Ama sorsan fiat'ın arabaları beşpara etmez der. Bindinmi hiç hayatın buyunca diye sor.
Derki
Öyle diyorlar
Veya
Bir arkadaşımın bir akrabamın vardı.
Veya öyle diyorlar.
Sadece insanların yalan yanlış duyumları.
Bütçeni hiç zorlama kardeşim aldıysan taktır. Mis gibi kullan. Memnun kalacağına eminim.
Bilgin olsun ben elektronikçiyim. Profesyonel ses ve görüntü sistemleri üzerine.
Kesin konuşmamın sebebi bundan dolayı..!

Ortalama 1300 ila 1500 arası değişiyor fiyatlar takicaginiz teyipler OEM olmalı aksi taktirde direksiyon kumandalari çalışmayacaktır.eger düşünürseniz yardımcı olurum..

Back