samsunlu doblo'cular

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mus55
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
bende merkezdenim.yakında bir görüşelim.samsunlu doblocularla arada bir görüşüyoruz.

Mustafa abi, bu gün yakaladım seni. 🙂 Atakum Cağaloğlu'nda, Ataşehir Akyüz markete gelmeden köşede duruyordu senin araba. Arayacaktım seni de acelem vardı. Sen oralarda mı oturuyorsun?

Mustafa Artik bi ayarlama yapma zamani geldi.. bak saymiz artiyor samsunda.. bulsalim bi ara..

Merhaba Samsun.!
Öğrenciyim şu anda İzmir'deyim fakat Samsun'luyum ve ailem halen Samsun'da. Binek aracımızı sattık doblo düşünüyoruz sizlerinde önerileriyle inşallah güzel bir doblo alıp aranıza katılırım. Bu yüzden desteklerinizi - önerilerinizi bekliyorum. 2.el doblo ilanları bölümüne konu açtım araştırıyorum desteklerinizi beklerim selamlar. :asik:

Gerekli bilgi açmış olduğun başlığın altına tarafımdan yazılmıştır güzel kardeşim 🙂

Biz burdayız hemşehrim.. Doblonu alıp aileye katılırsın inşallah..

@grkntpl
A.s hemserim aile hg sefalar.getirdin tam yerine gelmissin
Simdi ne kadar.butcen var.
Kac model araligi ariyosun
Hangi donanimli olsun
1.3. Mu ?1.6 yada 19. dusunuyosun
Bizde elimizden fazlasiyla yardimci olalim

(link)

Yukarıda da belirtmiştim bahsettiğim konu bu linkte ayrıntıları yazmaya çalıştım ilginize teşekkürler.

Selamün aleyküm abiler kardeşler Samsun'da doblocuların herhangi bir etkinliği oluyor mu varsa haber almak bilmek isterim

@kavramdoblo

Doblo ailesine hosgeldin. İyi forumlar

Tesekkur ettim 4 yıldır doblocuyuz sonunda safeline dan premio ya geçtik
Yeni premio hakkında gorusleriniz tavsiyelerinz nelerdir..?

Back