Tampon / Lastik Parlatma Yöntemleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ekrem
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
cok güzel yaptılar açaba bizim tanpondaki çizikler var onları ne yapa biliriz

denemek lazım bunu bi ama tabancanın ucunda dar ağızlı uç var o uçtan bulmak lazım bide

denemek lazım bunu bi ama tabancanın ucunda dar ağızlı uç var o uçtan bulmak lazım bide

Denendi *tup* uygulamadan önce tamponu çok iyi temizlemek gerek. Yumuşayan yüzeye hariçten şeylerin yapışmaması için. Isı tabancası bir çok kaportacı da var zaten olmadı hırdavatçılarda da var.aynı yere uzun süre tutmuyorsunuz sanki boya yaparmış gibi gezdiriyorsunuz. video'da var zaten *tup*

ula uşaklar şu videoarın linkini atsanızda bizde seyretsek ...

mantıklı güzel bi uygulama bizim d1in tamponlarında solma olmuştu bilseydim denerdim gerçi parlatıcı ile parlıyordu ama

Bende tamponlar ve lastiklerden çok çektim ne yapsam bimden bi parlatıcı sünger mi alsam acaba ?

Bende tamponlar ve lastiklerden çok çektim ne yapsam bimden bi parlatıcı sünger mi alsam acaba ?

O süngerler çok toz çeker.
Bu ürünü alın bence
http://erdemboya.ticaretimiz.com/p155158-autoglym39-plastic-conditionersiyah.html

ben emaxın parlatıcısından 5 litre aldım üzerine 25 litre su ekleniyor ben çok memnunum hatta bi 5 litre bitirdim ki sulandırarak kullanıyorum çokta memnunum ama ıslandığında etkisi gidiyor

En iyisi badem yağı http://www.otoaksesuartoptancisi.com/modules/catalog/products/pr_01_429449_max.jpg?rev=1388052511

Ekmel bunu nereden aldin

ben suan emax kullaniyorum ayriyetten sutte var cok memnunum ama artik yagmurlar basladi ozliyecegim lastik parlatmayi

petrol istasyonlarında oto aksesuarcılarda var kalıcı 3 yada 4 gün etki ediyor.

5 tl felan küçük olani büyük 10 tl memnun kalırsın tek sorunu suya değdimi güneşli havada bile etkisi kaybediyor yağmur yağdımı işi bitiyo...

Benim kullandigim emax cok guzel 5 litreye 20 litre su katip kullaniyorn bendem cam sil sisesinemaz bisey koyup su koyuyorum

bizim burada sokakta bi ev temizlik malzemeleri satan biyerde sut var lastik ve tamponlar icin yagmur yagsada gitmiyor araba durdugu yerde yagmur yagarken bile lastikler super gorunuyor

Selam arkadaşlar ...bir öneride benden krem arap sabunu lastikleri ve tamponları süper parlatıyor.

Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar

Back