1.3 90 hp ve 1.6 105 hp karşılaştırması

EsinTi6819

Daimi Üye
Ben 2.0 öneriyorum doblo almak isteyen arkadaşlara.Alt devir diye bir sıkıntı yok.Rolantiyi aşarken bile topluyor araç.Yakıt konusunda da o kadar korkulacak boyutlarda değil.Şehiriçinde kullanımınıza göre 7-9 civarı,şehir dışında da 5.5 ile 7 arası.(110-120 ve üstü süratlerde yola gidenler için )
2.0 uzun yolda konforlu sürüs saglıyo hakkaten motoruda fazla yormuyo gaza yüklenmezsen 1.3den belki daha az bile yakıyo diyebilirim artı hız farkıda fazla ARKADASLAR 1.3 KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM COK PİSMANIM 1.6 ALMADIGIMA

mfaydin

Daimi Üye
Ben 1.3 motordan fazlasıyla memnunum. Hız ve Performans derdi olmayanların tercihidir.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Ben 1.3 motordan fazlasıyla memnunum. Hız ve Performans derdi olmayanların tercihidir.

bende memnunum zaten alırken benim için donanım çok önemliydi o yüzden premio olsun diyede 1.3 aldık zaten diğer doblolarda 1.3 tü benimde şikayetim yok

Serhat2347

Daimi Üye
Doblo
Adı
Serhat
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Depo şefi
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Kırmızı

bende memnunum zaten alırken benim için donanım çok önemliydi o yüzden premio olsun diyede 1.3 aldık zaten diğer doblolarda 1.3 tü benimde şikayetim yok

Katılıyorum Bencede Hız İstemeyenler İçin İdeal....*yes*

schell5

Aktif Üye
Baba al 1.3 75 hp ben onu kullanıyorum hala 3 sene oldu tık yok. missss *hilarious*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Baba al 1.3 75 hp ben onu kullanıyorum hala 3 sene oldu tık yok. missss *hilarious*

:D:D:D missss gibi motor

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
yokuşlarda kaldırma olmasa 1.3 olduğuna ben bile inanmayacağım :D

madak

Daimi Üye
1.3 bence de gayet iyi. yokuşlarda kalkış probleminin yanında yine yokuşlarda vites yükseltmek için gaza çok yüklenip devri çok yükseltmen gerekiyor. yani araç düşük devirde toparlamıyor. ama devrini alıncada tutulmuyor...

hardcrss

Onursal Üye
1.6 lık versiyonun şanzuman sıkıntısı var sanırım. şikayetleri çok görüyorum nette. 2000 km olmadan şanzuman değiştiren var. 1.3 de hiçbir sorun yok. bende 1.6 istiyorum ama riske girmeye değmez.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
1.6 lık versiyonun şanzuman sıkıntısı var sanırım. şikayetleri çok görüyorum nette. 2000 km olmadan şanzuman değiştiren var. 1.3 de hiçbir sorun yok. bende 1.6 istiyorum ama riske girmeye değmez.

2012 lerde hiçbir sıkıntı kalmamış.benimki 2.vitese bazen rahat geçmiyor gibi oluyor.ama arkadaşım 2012 sini aldı çok rahat geçiyor.sıkıntı olan şanzumanlarıda garantiden hallediyorlar.ben sıkıntı yaşamadım memnunum.ama sıkıntı yaşayanları bende duydum ve garantiden hallettirdiler.ama dediğim gibi yenilerinde hiç sıkıntı kalmamış.gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.almadanda deneyebilirsiniz.kafanız rahat olsun.

globetroter

Saygın Üye
canlar 2 saat önce arabayı teslim aldık.

1.3 90 premio metalik siyah. konfor paket kalkmış. hız sabitleme standart. far yıkamayı kaldırmışlar. resimleri ekleyecem İnşaallah...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

1.3 90 premio metalik siyah. konfor paket kalkmış. hız sabitleme standart. far yıkamayı kaldırmışlar. resimleri ekleyecem İnşaallah...

HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE kullanın.kaça aldınız?

DoBLo_cU

Daimi Üye
Adı
Doblocu
Modeli
Renk
Siyah
Far yıkamayı neden kaldırmışlar acaba.Bizimkisi özel seri oldu desenize :D

replay

Daimi Üye

hayırlı ugurlu olsun

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
hayırlı olsun fatih abi. allah kaza bela göstermesin inşallah. güle güle binin. :)

globetroter

Saygın Üye
herkese teşekkürler arkadaşlar. Allah razı olsun. Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin.kredili kampanyadan 40 bine geldi. metalik renk farkı ve trafik sigortası içinde. peşinde 37 ye bıraktılar.

bi buluşma yapabiliriz Mustafa ustam. sıra bende. gündüzde isen yarın bi çayını içmeye gelirim İnşaallah...