1.3 90 hp ve 1.6 105 hp karşılaştırması

Ben 2.0 öneriyorum doblo almak isteyen arkadaşlara.Alt devir diye bir sıkıntı yok.Rolantiyi aşarken bile topluyor araç.Yakıt konusunda da o kadar korkulacak boyutlarda değil.Şehiriçinde kullanımınıza göre 7-9 civarı,şehir dışında da 5.5 ile 7 arası.(110-120 ve üstü süratlerde yola gidenler için )
2.0 uzun yolda konforlu sürüs saglıyo hakkaten motoruda fazla yormuyo gaza yüklenmezsen 1.3den belki daha az bile yakıyo diyebilirim artı hız farkıda fazla ARKADASLAR 1.3 KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM COK PİSMANIM 1.6 ALMADIGIMA

Ben 1.3 motordan fazlasıyla memnunum. Hız ve Performans derdi olmayanların tercihidir.

Ben 1.3 motordan fazlasıyla memnunum. Hız ve Performans derdi olmayanların tercihidir.

bende memnunum zaten alırken benim için donanım çok önemliydi o yüzden premio olsun diyede 1.3 aldık zaten diğer doblolarda 1.3 tü benimde şikayetim yok

bende memnunum zaten alırken benim için donanım çok önemliydi o yüzden premio olsun diyede 1.3 aldık zaten diğer doblolarda 1.3 tü benimde şikayetim yok

Katılıyorum Bencede Hız İstemeyenler İçin İdeal....*yes*

Baba al 1.3 75 hp ben onu kullanıyorum hala 3 sene oldu tık yok. missss *hilarious*

Baba al 1.3 75 hp ben onu kullanıyorum hala 3 sene oldu tık yok. missss *hilarious*

😀😀😀 missss gibi motor

yokuşlarda kaldırma olmasa 1.3 olduğuna ben bile inanmayacağım 😀

1.3 bence de gayet iyi. yokuşlarda kalkış probleminin yanında yine yokuşlarda vites yükseltmek için gaza çok yüklenip devri çok yükseltmen gerekiyor. yani araç düşük devirde toparlamıyor. ama devrini alıncada tutulmuyor...

1.6 lık versiyonun şanzuman sıkıntısı var sanırım. şikayetleri çok görüyorum nette. 2000 km olmadan şanzuman değiştiren var. 1.3 de hiçbir sorun yok. bende 1.6 istiyorum ama riske girmeye değmez.

1.6 lık versiyonun şanzuman sıkıntısı var sanırım. şikayetleri çok görüyorum nette. 2000 km olmadan şanzuman değiştiren var. 1.3 de hiçbir sorun yok. bende 1.6 istiyorum ama riske girmeye değmez.

2012 lerde hiçbir sıkıntı kalmamış.benimki 2.vitese bazen rahat geçmiyor gibi oluyor.ama arkadaşım 2012 sini aldı çok rahat geçiyor.sıkıntı olan şanzumanlarıda garantiden hallediyorlar.ben sıkıntı yaşamadım memnunum.ama sıkıntı yaşayanları bende duydum ve garantiden hallettirdiler.ama dediğim gibi yenilerinde hiç sıkıntı kalmamış.gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.almadanda deneyebilirsiniz.kafanız rahat olsun.

canlar 2 saat önce arabayı teslim aldık.

1.3 90 premio metalik siyah. konfor paket kalkmış. hız sabitleme standart. far yıkamayı kaldırmışlar. resimleri ekleyecem İnşaallah...

1.3 90 premio metalik siyah. konfor paket kalkmış. hız sabitleme standart. far yıkamayı kaldırmışlar. resimleri ekleyecem İnşaallah...

HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE kullanın.kaça aldınız?

Far yıkamayı neden kaldırmışlar acaba.Bizimkisi özel seri oldu desenize 😀

hayırlı ugurlu olsun

hayırlı olsun fatih abi. allah kaza bela göstermesin inşallah. güle güle binin. 🙂

herkese teşekkürler arkadaşlar. Allah razı olsun. Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin.kredili kampanyadan 40 bine geldi. metalik renk farkı ve trafik sigortası içinde. peşinde 37 ye bıraktılar.

bi buluşma yapabiliriz Mustafa ustam. sıra bende. gündüzde isen yarın bi çayını içmeye gelirim İnşaallah...

Back